Jak je na tom se stravovacími návyky partner pisatelky BastMetztli? Celkem dobře, akorát ten jeden návyk mu to kazí. Jaký, to se dozvíte v příspěvku.

Milá redakce a milé čtenářstvo,
nad stravováním mého partnera žasnu již od chvíle, kdy jsem ho potkala. Žasnu v dobrém i špatném slova smyslu.

Partner se zásadně nestravuje v restauracích a hospodách. Má k tomu velmi dobrý důvod, původní profesí je totiž kuchař a prý po všem, co v kuchyních viděl a zažil, nemůže v těchto zařízeních jíst. Jeho důvody chápu, hlavně potom, co mi vyprávěl pár příhod s masem.

Teď však přijde návyk, nad kterým mi zůstává rozum stát. Ten můj chlap jí zásadně vleže na břiše. V této poloze, tedy ležmo, začal jíst někdy v šestnácti letech. Já absolutně nechápu, jak se může někdo dobře najíst, když si mačká břicho, nehledě na to, že by mě asi bolelo i za krkem. On je však naprosto spokojený, břicho si prý vůbec nemačká a nic ho při jídle nebolí. Zatím nemáme děti, ale často partnerovi říkám, že před dítětem bude muset jíst vsedě u stolu, protože děti všechno odkoukají od dospělých a pak to samozřejmě po nich i opakují.

Pokud bych měla zhodnotit jídelníček mého partnera, asi by mi některé ženy mohly závidět. Vyjma fazolí a zázvoru, sní partner všechno. Je to sice velký masožrout, ale miluje třeba i dušenou mrkev a jinou zeleninu všelijak upravenou, luštěniny, sojové nudličky a dokonce i tofu. Klidně slupne i krupicovou kaši nebo suchary.

Krásný den všem!

BastMetztli

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Co se týče návyku vašeho partnera, tak jsem se od srdce zasmála, poněvadž doma mám to samé. Manžel jí také občas na sedačce vleže – a já jen zírám. Jak vidím, je takových víc, tak ať si poleží ))
Děkuji, že jste napsala, pozdravujte manžela a mějte pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Stravovací návyky vašich mužů

A ať se nejedné o téma pochmurné, můžete ho pojmout klidně i formou humornou. Jak budete chtít.  

 • Napište nám, zda ten váš vyjídá ledničku
 • Který čas je u něj nejobvyklejší?
 • Co má tak nejraději?
 • Dokáže se najíst v klidu?
 • Jaké si přinesl z domova stravovací návyky?
 • Sní všechno, co uvaříte?
  Případně když vaří on sám, je strava vyvážená?
 • Měl váš muž nějaké závažnější zdravotní problémy se zažíváním (a řešil je)?
 • Anebo třeba máte doma vzorného muže, který naopak usměrňuje vás?
  Tím lépe!

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

knihaaaa

Reklama