Nemusí mu být zrovna pětadvacet, aby se mohl obléknout stylově, mladistvě a nápaditě. Pokud má váš partner vkus, odvahu být jiný a nesplývat s davem, vezměte ho stylového butiku pro muže. Bude tam v sedmém nebi.

A možná i vy, protože v Basmatee „vyšťouráte“ poslední kousky z dámské kolekce. Ale pospěšte si, protože majitelé butiku s módou pro ženy končí a chtějí se věnovat výhradně módě pánské. Tak jim to přejme, my jich máme dost. Zato dobré butiky speciálně pro muže byste u nás pohledaly.

Basmatee

Jestli se vyloženě bojíte, že tam narazíte jen na nenositelné úlety, mohu vás ubezpečit, že své obavy můžete klidně odhodit. Já bych si tam pro partnera určitě vybrala, a to se nepovažuji za bůhvíjak extravagantní. Sice jsem ho trochu zaskočila dárkem - tričkem s úžasným potiskem barevné mouchy, ale myslím, že nápaditými bundami nebo košilemi se zajímavými detaily by jistě nepohrdl. Koneckonců, někteří muži potřebují trochu postrčit a odhodit zbytečný konzervatismus.

Kromě oblečení najdete v butiku i stylové boty, které by se daly laicky nazvat „Dva v jednom“, nebo kříženci polobotek s teniskami. Uhlazené, ale zároveň velmi streetové boty se dají nosit jak ke sportovně střiženému obleku, k džínám, ale klidně i k bermudám. Prostě kamkoliv.

Basmatee

Co se líbilo mně?

Bylo toho hodně, ale mezi mé favority patřila trička s uměleckými díly, které pro tuto sezonu vytvořila francouzská značka Olow. Tento brand spolupracuje s řadou evropských umělců a zakládá si na etickém zpracování oblečení, které se vyrábí v Portugalsku.

Basmatee

Nebo úžasné bundy, která reprezentují právě ten skvělý mix klasiky a streetové módy, které sluší hodně mladých, ale i mužům středního věku. Jsou praktické, perfektně padnoucí, nekomplikovaných střihů.

Takové oblečení mají muži přece rádi.

Nebo vaši snad ne?

Už vám víc prozrazovat nebudu, majitelé butiku vás zvou na oficiální otevření butiku Basmatee, které se koná 30. března, takže se nechte překvapit.

 

Reklama