Čtenářka s nickem baška miluje psychothrillery. A přesto, že se u nich bojí, stejně se dívá pořád a pořád, a ráda a ráda )) Více již v jejím příspěvku.

Bojím se hodně, jsem dost lekavá a přesto nebo právě proto (ten adrenalin) se ráda dívám na psychothrillery.

Tato historka se stala před čtvrt stoletím,byla jsem vdaná,měla dvě malé děti a manžela na noční směně. Koukala jsem na telku a na co? No přece na kriminální psychothriller,již nevím,  jak se ten film jmenoval,v podstatě šlo o to,že dívka pracující někde v bance zahlédla vraha  a ten si toho všiml.

Skoro celý film se odehrával právě v té bance kde pracovala přes čas,on si ji tam vyčíhal a potom ji naháněl výtahem, po celé budově. To v kostce,jenže po skončení filmu jsem byla na počátku srdečního kolapsu-já zdravá ,mladá ženská a k tomu jsem potřebovala na toaletu.Bydleli jsme tehdy v garsonce v 1. patře.

Dnes se tomu musím smát,ale tenkrát mně šlo fakt o život.Tak jsem si to myslela,film jsem si převedla do reality.Takže jsem si dala jeden polštář na břicho,druhý do zád, přepásala páskem (co kdyby mě někdo usiloval o život) a takto vymóděná jsem šla na tu toaletu,srdce mi tlouklo jak o život.

Tento film jsem po dlouhých letech ještě jednou viděla,bála jsem se znovu,ale už ne tolik.Manžel každému říká,že když se dívám na takové filmy,nesmí v mé blízkosti nikdo sedět. Jinak přijde k úrazu,jak se bojím a lekám reaguji celým tělem.

baška

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

__________________

Také mám ráda thrillery, ale nesmí být přehnané, musí v nich být takové to očekávané napětí a ne hektolitry krve hned na začátku. Tuším, že film, který jste sledovala, byl hodně napínavý. Ale sedět vedle vás bych teda nechtěla ))
Děkuji, že jste napsala a dejte vědět nějaký dobrý tip
Saša

Tématem dnešního vydání je: Strach a jak ho překonat. Máte bobříka odvahy?

  • Bály jste se něčeho tak, že vám až zdřevěněly nohy?
  • Jak překonáváte strach?
  • Napište historky, ať už současné, nebo z dětství
  • Napište i historky vašich dětí
  • Je pravdivé pořekadlo, že „Strach má velké oči“?
  • Uznáváte pořekadlo druhé: Když máš z něčeho strach, jdi a sáhni si na to!
  • Strach i odvaha mohou mít mnoho podob

Sáhněte si na dno své odvahy a napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky

Jednu ze čtenářek odměním čerstvě praženou kávou Arabica (aby ji dala sílu bdít po celou noc) a zmatňujícím tónovacím make-upem od firmy Garnier  (aby nebyla bledá jako hrabě Drácula)

darecekk

Reklama