Zpěvačka Bára Basiková poprvé vystoupila na pódiu s rodinou. S manželem Petrem Polákem, dcerou Marií a synem Theodorem vystoupili na benefičním koncertu Kapky naděje Znovuzrození. Rodina si vybrala hudbu ze seriálu Návštěvníci, ke které si zpěvačka sama napsala text. A legendárním Návštěvníkům přizpůsobila rodina i outfit. Bára s dcerou Marií oblékly kosmický stříbrný overal, Polák a malý Theodor nasadili masky.

znovuzrozeni

Celý galavečer byl věnován zesnulému skladateli Karlu Svobodovi a hvězdy vystoupily s jeho hity. A protože byl večer koncipován rodinně, řada hvězd vystoupila se svými rodinnými příslušníky a předevšími dětmi.

basikova

Poprvé v televizní premiéře  zazpíval desetiletý syn Karla Svobody a Venduly Svobodové Jakub, pětiletý vnuk Michala Davida Sebastian, sedmiletá dcera Františka Janečka a Terezy Mátlové Emilly Ann a vnuk hitmakera Karla Vágnera Kája. S Vágnerem vystoupili jeho děti Tereza a Josef. Velmi emotivní bylo vystoupení onkologicky nemocných dívek. 

michaldavid

Marian Vojtko zazpíval s Dominikou Elisherovou hit ze seriálu Cirkus Humberto Krev Toulavá a Anna K. hit Nechme zvony znít s Anetou Ryšavou.  „I tentokrát jsem byla hodně nervózní. I proto, že nikdo předem neví, co třeba s dětmi udělá nervozita. Jsem strašně ráda, že vše dopadlo výborně.

nadace

Mám krásný pocit a moc děkuju všem účinkujícím a samozřejmě všem, kteří přispěli,“ řekla Vendula Svobodová, kterou v publiku podpořil její přítel Josef. Během benefičního večera vystoupila s hity Karla Svobody řada známých osobností jako Marian Vojtko, Wanastowi vjecy, No name, Michal David, Václav Noid Bárta, Anna K., Bára Basiková, Tereza Mátlová, Karel Vágner, Tereza Vágnerová a Josef Vágner.  

kapka naděje

Znovuzrození je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti. Během koncertu diváci shlédli pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se poprvé setkaly dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život.

anna k

Celým večerem diváky provázela Tereza Kostková za vydatného přispění prezidentky Nadačního fondu Kapka naděje Venduly Svobodové a herce Jana Maxiána. Během galavečera se vybralo krásných 8 537 595 korun.

Reklama