syoss

Značka Syoss opět rozšířila své portfolio o řadu barev na vlasy. Barvy této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Obsahují vysoce účinnou recepturu se směsí intenzivních barvicích pigmentů, jež umožňuje dosáhnout i v domácích podmínkách sytého a dlouhotrvajícího odstínu jako z kadeřnického salonu - navíc za dostupnou cenu.
Vysoce účinná receptura nových permanentních barev Syoss uzavře směs pigmentů hluboko uvnitř vlasu, čímž zajistí dlouhotrvající a intenzivní efekt. Po vlastním barvení se na vlasy navíc nanáší balzám fixující barvu s Nutri-Care komplexem, obohacený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Díky tomu posiluje vlasy zevnitř a chrání jejich povrch. Zároveň jim dodává fascinující lesk a vlasy vypadají zdravě.
Unikátní vlastností nových barev Syoss je jejich inovativní receptura se směsí intenzivních barvicích pigmentů.

syoss

Naše redaktorka Míša Kudláčková měla možnost vyzkoušet tuto novou barvu na svých dlouhých blond vlasech. Jak s ní byla spokojená?

kudlVlastně to bylo prvně, kdy jsem místo zesvětlovače použila rovnou barvu. Moje přirozená barva vlasů připomíná onu pověstnou slámu podivné barvy. Proto jsem si vlasy vždy zesvětlovala, abych trochu utloukla tu původní žlutou.

Potom jsem musela, abych o vlasy nepřicházela, o ně hodně pečovat například vločkami, jak jsem už několikrát zmínila, nebo hodně kvalitními zábaly. Také bylinkami a občas umýt jen žloutky s citronovou šťávou.

Barva Syoss mě moc mile překvapila. Vlasy nabraly přesně ten odstín, který jsem chtěla, a navíc barva stále drží, je lesklá a vůbec vlasy pěkně vypadají. Asi u ní už zůstanu. Navíc kondicionér v balení je naprosto nepřekonatelný.

Zakoupila jsem celou řadu od Syoss. Tedy šampon a kondicionér, a také s nimi jsem moc spokojená.

Reklama