Pro rusé vlasy měl odjakživa slabost i Hollywood a úchvatné červené odstíny lákají na přehlídkových molech a rozjasňují rudé koberce na celém světě. Přirozenou, oslnivou a atraktivní rudou barvu vlasů nosí takové hvězdy jako je Julie Robertsová, Nicole Kidmanová a nyní i Lindsay Lohanová. Zkrátka červená je nejnovějším trendem příštího desetiletí. Všechny milovnice rusých vlasů však vždy dávají přednost jasně červené barvě, která vydrží dlouho zářivá a intenzivní. A právě jim jsou určeny tři nové úchvatné odstíny barvy Brillance Intense Red od Schwarzkopf.

Kolekce odstínů Brillance Intense Red nabízí módní červenohnědé odstíny s jedinečným balzámem fixujícím barvu. Díky němu intenzivní barvy vydrží mnohem déle a zachovávají si až 90 % původní barevné svěžesti - a to dokonce i po 30 umytích.

bril

Exkluzivní receptura na ochranu barvy použitá v těchto odstínech uzavírá barevné pigmenty uvnitř vlasů, dodává jim intenzivní lesk, a tak barva zůstává dlouho svěží a zářivá. Inovativní složení pokryje povrch vlasů a každému pramínku dodá výrazně větší objem. Nové odstíny také perfektně kryjí šediny. Výsledkem jsou hebké vlasy, které optimálně odrážejí světlo a září jako jiskřivý diamant.

Tři nové fantastické červenohnědé odstíny Brillance Intense Red jsou určeny všem úchvatným ženám, které milují pozornost okolí. Na pultech obchodů se objeví v květnu letošního roku ve třech odstínech:

  • 892 Horký červený karamel
  • 893 Pikantně červený
  • 894 Hořká chilli čokoláda

Inovativní balzám fixující barvu bude k dostání i ve stávajícím červeném odstínu Brillance - 896 Černočervená organza.

Doporučená maloobchodní cena nových barev Brillance Intense Red je 139,90 Kč.

Reklama