Svou blogerskou dráhu Blaire zahájila před deseti lety, kdy pracovala jako módní asistentka pro značku Gap v San Francisku. O několik let později se za prací na pozici módní ředitelky pro Tory Burch přesunula do New Yorku. Vzhledem k popularitě jejího blogu a množství zajímavých spoluprací, mezi něž se řadí například Who’s Who, Nordstrom, Harry Winston, Gucci, Sephora, Range Rover nebo Veuve Cliquot, se rozhodla věnovat se “svému dítěti” Antlantic-pacific na plný úvazek. 

Jakoukoliv kolekci představí, ať už módní nebo kosmetickou, často zmizí během prvního dne od svého uvedení. Blaire se svým stylem liší od tolik oblíbených influencerek, které spíše preferují úplný minimalismus, základní barvy a strohý styl. Tato módní ikona stojí na opačném protipólu, a proto také tolik vyčnívá. 
Svůj styl Blaire popisuje následovně: “Trochu podivný, ženský a barevný. Snažím se evokovat eleganci s kapkou extravagance, ale také s úctou. Chci, aby mé outfity byly zábavné a přístupné, ale také miluji přehnaný, dramatický styl.”

Módní styl podle Atlantic-Pacific

Chcete-li se co nejvíce přiblížit stylu této influencerky, je načase dát sbohem jednoduchosti, střídmosti a zasunout džíny na dno skříně. Barevný mix si totiž žádá ženské kousky, vzory, prvky jako jsou volány, nášivky, flitry nebo třásně a v neposlední řadě také střevíčky na podpatku. 

  • Barev outfitu nemusíte mít nespočet, bohatě postačí jen dvě, za to opravdu výrazné. Zkuste například mix fialové a červené, oranžové a žluté nebo např. růžové a hnědé. 
  • Ani základních barev se úplně vzdávat nemusíte, jen zapomeňte na velké jednobarevné plochy a raději oblékněte třeba černé šaty s bílými puntíky, pruhy nebo kostky. 
  • Zařaďte do svého šatníku doplňky - boty na podpatku, malé i velké kabelky, klobouky a brýle. Dokonalá tečka outfitu Blaire nechybí nikdy. 
  • Nikdy nezapomínejte na ženskou siluetu a křivky. Nechte své tělo zazářit. A proto vsaďte na zavinovací střih, pouzdrové a kolové sukně nebo topy s decentním výstřihem. 
  • Vždy myslete na to, že se chcete (a musíte) v outfitu cítit na jedničku. Dbejte na to, aby vám jakýkoliv kousek, který si obléknete, seděl, nikde vás netlačil a neomezoval. Teprve pak budete za opravdovou a dokonalou dámu. 

Také si přečtěte:

Reklama