Červená barva dodává životní sílu, evokuje teplo a útulno. Je symbolem chuti do života a samozřejmě výrazem emocí a lásky. Proto je spolu s růžovou také barvou zamilovaných.

Teplá a sytě červená dělá člověka hovorného, snaživého a vášnivého. Proto se velmi hodí do společenských místností či restaurací. Často je využívána jako doplňková barva, která má prostor více zútulnit. Ve svém interiéru tak můžete mít například jednu kontrastní zeď nebo červené dekorace ve formě polštářků, koberce, stínidel lamp do obývacích prostor, aj. Nějaký červený prvek by měl být také v ložnici.

sconto

Sedací souprava, rozkládací, plocha lůžka 130 x 200 cm, Sconto Nábytek, 21.999 Kč

Růžová je naopak barvou něhy, jemnosti a oddanosti. Interiéru dodá romantiku a příjemnou atmosféru. Je vhodná pro něžné a citlivé lidi. Častokrát se objevuje v pokojích holčiček nebo romantických dívek a žen.

sconto

Designový divan (válenda) QUEEN LBKL s úložným prostorem, Sconto Nábytek 11.999 Kč

Všeho s mírou

scontoPřemíra této syté barvy může ale působit až agresivně či příliš dynamicky. Svůj interiér byste tak měli ladit decentně a hlavně pocitově.

Polštářky v syté, červeno-růžové až vínové metalické barvě, 45 x 45 cm, příjemně oživí interiér. Sconto Nábytek, za 269 Kč.

scontoVázy, svícny a další dekorace, různé velikosti a styly, Sconto Nábytek, cena od 79 Kč.

scontoRámeček na fotografii, 13 x 18 cm, 89 Kč, Sconto Nábytek

Pro jednoho i pro dva - sedací vak v zářivé červené barvě bude skvělým a pohodlným doplňkem vašeho interiéru. Ať už v objetí se svým milým, či sama s knížkou, uvidíte, že si tento pohodlný „polštář“ zamilujete.

Sedací vak, objem 300 l, váha 5,5 kg, různé barvy, 2.499 Kč, Sconto Nábytek

sconto

Ložnice má být především útulná

scontoI když jsou do ložnic doporučovány spíše studené barvy, které nás uklidní a navodí příjemný spánek, místnost bude daleko útulnější s barvami teplými. Červená barva v ložnici vytvoří příjemnou a vášnivou atmosféru. Zde ale o to více platí, že méně znamená více, protože přemíra červené by mohla příliš dráždit.

scontoPokoj Highlight, barva bílá/ořech, různé možnosti sestavení, Sconto Nábytek

scontoPovlečení, 80 x 80 cm, 140 x 200 cm, mikrovlákno, 799 Kč, Sconto Nábytek

Jemné odstíny růžové jsou velmi vhodné do ložnic, protože navozují klidný spánek a mají uklidňující účinky.

Obrazy, 50 x 50 cm, různé motivy, 249 Kč

Příjemná a hravá koupelna

scontoI v koupelně se chceme cítit dobře. Je to jedno z prvních míst, kam ráno vkročíme. Červená barva nás probudí a dodá radost, scontosílu a chuť do dalšího dne. Večer bude působit příjemně a útulným, vášnivím dojmem.

Srdce, plyš, průměr 33 cm, 89 Kč, Sconto Nábytek

Koupelnová sada, keramika/nerez, 249 Kč, Sconto Nábytek

Romantika pro radost

Nejen na svátek zamilovaných sv. Valentýna, či při romantických chvilkách můžete použít růžovou a červenou barvu k dotvoření atmosféry. Určitě nezapomeňte na svíčky, protože bez nich by to nebylo ono. Radost udělají i nejrůznější dekorace a tvary ve tvaru srdíček a jiných romantických motivů. Upečte svému drahému například něco lahodně sladkého ve tvaru srdce

.sconto

 

scontoSilikonové formy - sada „Srdce“ 1 + 9 ks, prodává Sconto Nábytek za 249 Kč.

Dekorační srdce, závěsné, od 249 Kč

Na všechno mají být dva. Pozitivní, „hřejivé“ hrnečky na kávu a čaj. Sconto Nábytek, keramika, cena od 89 Kč.

sconto

Nejen na ovoce, ale třeba i suché květy či romantické plovoucí svíčky skvěle poslouží designová sytě červená mísa. Sconto Nábytek, různé velikosti, od 79 Kč.

sconto

Zdroj: www.sconto.cz

Reklama