Milá redakce,

vždycky se ráda dívám v televizi na svět módy. I když si někdy říkám, ježíš, to bych na sebe nikdy nevzala, i tak jsou některé modely něčím zvláštní.

Má teta si na modely od Versaceho potrpí. Jednou nám donesla sukni z kolekce této značky. I když je to fakt značka, ani sestra, ani já jsme tu sukni neměly v životě na sobě.

Není se čemu divit. Kdybychom v ní vyšly na ulici, každý by po nás koukal, že jsme vyšly z mody. Je mi trošku líto, že se tato móda moc nedá nosit mezi lidi.

Trošku jsem si prohlédla stránky italské módy a zjistila jsem pro vás, jaké barvy se budou letos nosit. I když teda můj názor je takový, že já na tyhle barvy moc nejsem a stejně každý si nosí barvy podle toho, jaké se jemu samotnému líbí.

Barvy, které představili módní návrháři, jsou následující: stálicí zůstává bílá, k níž se skvěle kombinuje červená, hlásí se velký návrat lila a lososové, společně s meruňkovou, a také tmavě modré, purpurové a tyrkysové.

Z ostatních barev bude stále módní také khaki, béžová a smetanová, odstíny růžové, zelené. Z jasných oranžových odstínů byla na přehlídkách vidět pouze terracotta, celkově zářivá oranžová letos ustupuje do pozadí, stejně jako citronově žlutá.

A co teď budou dělat ti, co mají plnou skříň zářivě oranžového oblečení?? Mimochodem jednoho takového blázna znám :-).

Detaily, jež jsou letos IN, jsou hluboké výstřihy - tak tímhle mne vůbec nepřekvapili.. :-)))

Objevila jsem taky moooc krásné šaty.

Řekněte, kdo by měl odvahu si je vzít?? Nehledě na to, kolik asi takové šaty stojí. Já teda na to můžu jen obdivně koukat.

Jana


Milá Jano,
šatičky se mi líbí, ale není to můj styl. Takže ať ostatní ženy-in řeknou samy, zda by "do toho šly".

Malá poznámka ke světovým módním přehlídkám. Předváděné modely často ani nejsou pro denní nošení. Ale některé z večerních rób bych toužila doma mít. Důležitá je však často i odvaha si některé z nich obléknout.

Soutěž

K výsledku z novinky "Myšky odměňují hledačky" přičtěte 859.

Pravidla a návod, jak soutěžit, najdete ZDE 


Reklama