5e6b972459de6obrazek.png
Foto: Shutterstock

Letos to rozhodně nebude žádná nuda. Samozřejmě si na své přijdou milovnice minimalismu, ale v popředí se drží výrazné barvy, díky nimž budete rozzářená, v pozitivním duchu a váš outfit vám díky nim vykouzlí jednoduše úsměv na tváři, což je, jak víme, ten nejlepší možný doplněk. Těšit se můžeme na pořádnou duhovou smršť, a tak děkujeme černé, že se na čas stáhne do pozadí, protože tyto trendy barvy jsou must-have sezony.

Lila is the new black

Pastelky k jarní či letní sezoně patří. Ale pokud byste si měly nyní vybrat jen jednu z nich, je to odstín lila. Jemný, něžný a skvěle se hodící nejen k základním barvám, jakými je třeba bílá, ale i k dalším „kamarádům“ k palety pastelek.

Jemné fialkové se není třeba bát a nemusíte v ní ihned vypadat jako školačka. Do práce si ji oblékněte třeba ve formě blůzky a doplňte ji o kalhoty s puky. Na rande klidně sáhněte po lila sukni, přidejte jednoduchý top a džínovou bundu a šik outfit je hned na světě.
Pokud je to ale na vás příliš sladké, vsaďte na doplňky v podobě bot nebo kabelky.
5e6b9a1028f40blobid0.jpg

Jako zapadající slunce

…. nebo jako červený pomeranč. Barva, která bude slušet každé ženě, v jakémkoliv věku a s jakoukoliv barvou vlasů. Sytě oranžová a její odstíny vám zkrátka a dobře budou lichotit. Hodí se k opálené pokožce, mixujte ji se zlatými doplňky nebo ji noste na rtech či na víčkách jako oční linky. Všechny varianty jsou povoleny.
5e6b9a1043868blobid1.jpg

Neon klub

Jedovatá zelená, svítivě žlutá nebo super růžová. Neonky se opět hlásí o slovo, a ne v podobě zvýrazňovačů. Tento trend je pro odvážné holky a ruku na srdce, nejedná se o barvy, které se hodí do práce nebo na běžné nošení. A tak si tento bláznivý módní úlet nechte na letní festivaly, večírky nebo na taneční parket.
Pokud bychom měly doporučit jeden více nositelný kousek, jsou to neonové páskové sandálky. Ty posunou modré džíny a bílou košili na úplně jiný level.

b3.jpg

50 odstínů béžové

Že si na barvy nepotrpíte? Nevadí! Béžová a všechny její odstíny, od té téměř bílé, slonovinové až po nude a medově krémovou. Nebojte se na jaře namixovat béžovou ve všech jejích podobách a vytvořit monochromatický outfit. Pohrajte si s materiály (kůže, bavlna, lehká pletenina nebo například tyl) a vyzkoušejte trendy kombinaci béžové a puntíků. Hravé, zábavné a velmi dobře kombinovatelné třeba s výše zmíněnou oranžovou, anebo něžnou lilou.
5e6b9a1034adablobid2.jpg

Také si přečtěte:

Reklama