Hezký den,


zrovna minulý týden jsme byli v Krkonoších na jedné hodně obyčejné chajdě, kam jezdíme už od dětství. Zdálo se nám, že je cítit aceton a pod postelí bylo plno plechovek se zbytky barev. Zřejmě je tam uložili brigádníci ze Sokola (chata jim patří), aby v kůlně nepřemrzly. My jsme je ale stejně do té kůlny odnosili. Nechápu, jak to mohlo někoho napadnout, dát do místnosti, kde se spí barvy a ředidla.

 

No ale ještě na nás čekalo pod tou postelí jedno překvápko - nástavec na vibrátor. Ten jsme tam nechali, ale asi bude někomu chybět...

 

Ještě odbočím k naší domácí posteli, pod ní se nic najít nedá, leda tak prach, ale ten se vyluxuje.

Šari


Nejdřív barvy a potom vibrátor. To nebyla postel, ale zlatý důl :) Děkuji za příspěvek a těším se i na další příspěvky od vás, ženy-in.

 

Co vy si schováváte nebo nacházíte pod postelí? Jakou nejoriginálnější věc jste měla tu čest najít? Napište mi na náš mail redakce@zena-in.cz a třeba vyhrajete něco, co si budete moci pod postel schovat ;)

Druhý pán na holení!

Dětstky roztomilý. Jemně vzrušený. Možná jak stvořený k zneuživání. Například já bych ho nechala, aby mi udělal kafe a snídani. Každopádně nejdříve bych mu ale nařídila, aby si koupil lepší prádlo. Homera mít doma fakt nepotřebuji...

První obrázek najdete v uvítaní novince ;)