Pokud hledáte nějakou barvu, která vás letos dokonale rozjasní a pozitivně naladí, sáhněte po odstínu lila. V roce 2020 se řadí mezi top barvy tohoto jara a léta a my říkáme ano! Odstíny šeříkové nebo také levandulové budou slušet každé ženě. A je jedno, zdali jste blond, zrz nebo brunetka. Lila vypadá skvěle v kombinaci se zlatavě opálenou kůží, ale také tou, co připomíná porcelánovou panenku. 
Nejlepší způsob, jak tuto barvu nosit, je ve spojení s jinou barvu, anebo v monochromatickém provedení neboli od hlavy až po paty. 

Lila od pondělí do neděle

Vsadíme se, že vás lila bude bavit natolik, že jí zařadíte nejen do svého pracovního, ale také volnočasového šatníku. Jak ji tedy nosit?

  • Saka, kalhotové kostýmky a blejzry jsou nesmírně in. Ale zapomeňte na nudu. Frčí pestrá paleta barev. Fialková na saku v rovném střihu bude perfektní kousek nejen na schůzku, ale také v kombinaci s džínovými šortkami. 
  • Pokud na jaře a v létě nechcete chodit v ničem jiném, než v šatech, máme pro vás dobrou zprávu. Lilu si oblékněte klidně na večírek, kam se bude hodit velká večerní. Zaměřte se ale na vzdušné jemné látky, které budou lehce kopírovat vaše tělo. 
  • Opakem maxi šatů jsou pak mini. Délka pod zadek, roztomilý babydoll střih a rukávky. Rozverné, hravé a s bílými teniskami ideální kombinace “na lítačku”.
  • Fialová od hlavy k patám je další skvělá volba. Nezapomeňte však na mix materiálů a klidně sáhněte po větší škále odstínů této barvy. 
  • Kombinujte barvy netradičně. Místo černé nebo bílé, které se hodí míchat s jakoukoliv barvou, se odvažte a zkuste mix levandulové s růžovou, nude nebo třeba námořnicky modrou. Jaro hravým kombinacím jedině fandí.
  • Máte-li pocit, že se na vás lila nehodí, vyzkoušejte jednoduchý trik - oblékněte si tuto barvu do spodní části outfitu, tedy jako kalhoty, šortky nebo sukni. Uvidíte, že vás takové myšlenky rázem přejdou. 
  • A pokud chcete veselé odstíny přidávat postupně a raději se držíte minimalismu a základních barev, nazujte lila boty nebo zvolte jako doplněk ledvinku či kabelku. 

li1.jpg
H&M 1299 Kč / H&M 599 Kč / Zara 799 Kč 
li2.jpg
Bershka 174 Kč / Mango 399 Kč / Mango 479 Kč
li3.jpg
H&M 1299 Kč / Bershka 549 Kč / H&M 599 Kč / Zara 799 Kč 
li4.jpg
H&M 1299 Kč / H&M 599 Kč / Zara 799 Kč 
l5.jpg
H&M 1299 Kč / H&M 599 Kč / Zara 799 Kč 

Také si přečtěte:

Reklama