Do Olomouce a Prahy míří nejbarevnější rodinný běh! Pětikilometrová trať běhu Barvám neutečeš přinese nezapomenutelný zážitek ve víru barev. Ze startu vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém, na každém kilometru trasy na ně budou tzv. sypači házet syté duhové práškové barvy. Netrapte se tím za jaký čas trať zaběhnete. V závodě neexistuje konkurenční prostředí, měření času či věkové limity.

ds

„Je to běh, kterého se může zúčastnit doslova každý, i ti, kteří se jinak běžeckých akcí neúčastní v obavě, že nedoběhnou do cíle. Barvám neutečeš není závod. Barvám neutečeš je synonymum pro radost ze života, pro schopnost si ji užít, pro příjemně strávené odpoledne, které prožijete s lidmi připravenými vypustit všechny starosti a povinnosti a užít si duhově barevnou zábavu,“ popisuje ideu běhu pořadatel Antonín Pospíchal z BP Action.

Běh se uskuteční v sobotu 2. května od 13 hodin na Výstavišti Flora Olomouc. O několik dní později zavítá akce pro celou rodinu i do Prahy. V naší metropoli se účastníci postaví na start 23. května od 13:00 v areálu Bohnické nemocnice. Startovné pro členy týmu (4 a více lidí) je 450,- Kč a cena pro jednotlivce je 500,-, pro děti od 7 do 14 let 250 Kč a děti do 6 let mají startovné zdarma. Registrace probíhá online, na webových stránkách www.barvamneuteces.cz. Na všechny přihlášené běžce čeká startovní balíček obsahující tričko, sáček se sypkými barvami, náramek, brýle, startovní číslo a další drobná překvapení. Na trati bude navíc pro účastníky připravené občerstvení. Na startovní čáru se spolu s dospělými i dětmi postaví populární celebrity Láďa Hruška, Pavel Novotný, Veronika Kašáková, zpěvák Pavel Callta a kajakář Vavřinec Hradilek.

sd

My si v redakci tuto akci rozhodně nenecháme ujít, jsme pro každou srandu, půjdete do toho také?

Reklama