Zpěvačka Iveta Bartošová (41) se vrací na scénu. Tříměsíční pobyt v brněnské protialkoholní léčebně jí prospěl a vrátila se z něj štíhlejší a plná plánů do budoucna. Stačila však lenošivá dovolená na ostrově u marockých břehů a kila na bocích jsou zpět.

Na premiérovém vystoupení, které měla ve slovenské televizi, neuhlídala Iveta svou image a Tři oříšky zazpívala v dlouhé blonďaté paruce, která jí opět přidala roky i kilogramy. Ty však Iveta nabrala doopravdy.

Na ostrov věčného jara a sladkého vína odletěla Iveta na konci října sama, jen se synem Arturem (11), kterému díky neplánovaným prázdninám opět ve škole hrozivě naskočily zameškané hodiny. Přestože právě Madeira je ostrov, který nabízí nádherné turistické trasy pro zdatnější i méně zkušené turisty, Iveta zřejmě holdovala spíše místní vynikající kuchyni. Pořád lépe, než kdyby ji svedlo zdejší proslulé víno a zpěvačka přestala abstinovat.

„Ta kila navíc jí příliš sebevědomí pro návrat nedodají a další důležité vystoupení má už za dva týdny,“ poznamenala zpěvaččina známá. „Asi by to chtělo pořádného chlapa. Iveta by byla šťastná a Artík by začal chodit konečně pořádně do školy.“

Zdroj: Korzo

Co myslíte, dokáže se Bartošová vrátit na scénu, nebo znovu propadne alkoholu? Poslouchala jste písně této zpěvačky? Z dob jejího mládí? Vzpomenete si na nějakou? Držíte jí palce, nebo vám může být „ukradená“?

Reklama