Po uši zamilovaná herečka Jennifer Anistonová (40) slyší jen velmi nerada jakékoliv pomluvy na svého miláčka, hudebníka Johna Mayera (32). Tím spíš, jsou-li z úst kamarádky Drew Barrymoreové (34), se kterou dotočila novou romantickou komedii He's Just Not That Into You. Drew je totiž přesvědčena, že zpěvák tokající Jennifer jenom využívá ke zvýšení své vlastní slávy a kreditu ve společnosti.

„Drew si je úplně jistá, že se Jennifer k prospěchářskému Johnovi vůbec nehodí,“ prozradil zdroj blízký oběma herečkám magazínu National Enquirer s tím, že Drew se stihla s Mayerem pohádat již při jejich prvním setkání.

„Drew se seznámila s Johnem na jednom z večírků a hned se dostali do sporu. Nemohli se totiž shodnout na společném hudebním vkusu, tak na sebe vrčeli jako vzteklí psi,“ uvedl zdroj s tím, že celou aféru musela vyřešit až Jennifer, která vážnost situace odlehčila změnou tématu.

„Drew si zkrátka myslí, že by Jen musela být blázen, aby si Johna brala. Je přesvědčena, že ji jen využívá k vlastnímu prospěchu,“ dodal zdroj s tím, že Jennifer však nechce o podobných spekulacích ani slyšet.

Reklama