Dobrý den všem a krásné dovolené a báječné léto přeje Baronka z Kratihájů!

Pokud máte někdo v plánu cestu na divoký západ, SOOS, Mariánky, Frantovky, Chebsko atd., vezměte si určitě plavky i v dešti!

V rámci volných dnů státních svátečních jsme s panem Baronem navštívili Františkovy Lázně a ve dvou jsme za fajnový oběd i s kávou a limonádou asi pět minut od centra platili 147,-Kč /byla to restaurace s velikou zahradou u parku, kterým lázeňskou chůzí opravdu za 5 minut dojdete k Františkovi/...  Zmrzlinku tam měli dobrou a v pistáciové byly opravdu i plátky pistácií a v punčové rozinky mňamy mňam :o) Hlavně jsme však navštívili prozatím zkušebně otevřené Františkolázeňské AQUAFORUM, které nás příjemně překvapilo. Je možné ho využít včetně mnoha služeb a opravdu velikého parkoviště i pro vozíčkáře a dobrého značení po městečku kudy kam.

Mají tam otevřeno denně od 9:00 do 21:00, hodina stojí 90,-Kč, ale tři hodiny jsou se slevou za 150.-Kč. V komplexu je možnost se najíst a dát si kávu a občerstvení a udělat něco pro zdraví a tukošpekospalovačku v opravdu pěkném vodním světě. Vše je v tom starodávném lázeňském stylu a opravdu super čisté a prostorné.

Frantovky za výlet stojí, SOOS a Motýlí farma je nedaleko a ten vodní svět je skutečně pěkný!


Odkaz jsem našla u města FL: http://www.aquaforum.info/

Moc se nám tam líbilo, třeba dám někomu tip na výlet o dovolené či na víkend. 

Reklama