Destiláty značky Baron Hildprandt jsou známé svou výjimečnou chutí a poctivou ruční rodinnou výrobou. Díky pečlivé práci mistra destilatéra Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality, a pálenky se tak vyznačují harmonickou ovocnou a lehce nasládlou chutí. Destiláty Baron Hildprandt jsou velmi oblíbené hlavně kvůli prémiové kvalitě a vytříbeným ovocným chutím. Můžete si je vychutnat samotné nebo je použít do míchaného koktejlu – fantazii a chuti se meze nekladou! Petr Vopálenský, brand ambasador společnosti Premier Wines & Spirits, připravil sérii drinků z destilátů Baron Hildprandt.

Horký Baron s příchutí zralých hrušek
5a6b280e20efeobrazek.png

 
- 50 ml Baron Hildprandt ze zralých hrušek
- 20 ml medové vody
- 20 ml zázvorového sirupu (např. Belvoire Ginger Cordial)
- 130 ml horké vody
- Ozdoba: skořice, plátek zázvoru
 
Do připravené skleničky na horké drinky dáme všechny suroviny a zalijeme vařící vodou. Skleničku ozdobíme skořicí a zázvorem. Lahodná chuť hruškového destilátu se výborně doplňuje se štiplavostí zázvoru.
 
Malinový Baron Fizz
5a6b281c392faobrazek.png

 
- 4 maliny
- 40 ml Baron Hildprandt ze zralých malin
- 20 ml malinového likéru (např. Joseph Cartron)
- 10 ml citronové šťávy
- 10 ml cukrového sirupu
- Ozdoba: malina a máta
 
Do připravené sklenice vložíme led, přidáme všechny suroviny, zamícháme a dolijeme sodou. Dozdobíme malinou a mátou.
 
Baron Ginger Beer
5a6b2826f34dfobrazek.png

 
- 40 ml Baron Hildprandt ze zralých hrušek
- 20 ml Thomas Henry Ginger Beer
- Led
- Ozdoba: limeta a plátek zázvoru
 
Do připravené sklenice vložíme led, přidáme všechny suroviny, zamícháme a dolijeme sodou. Dozdobíme limetou a plátkem zázvoru.
 
Ovocné speciality Baron Hildprandt ze zralých hrušek, malin a švestek s obsahem alkoholu 40 % jsou blendované destiláty inspirované původní recepturou rodu Hildprandtů a vyrobené macerací prvotřídního sušeného ovoce z jižních Čech. Ovoce se po maceraci nakládá do 62% ovocného destilátu, čímž se získá výrazný a voňavý extrakt. Baron následně vzniká kombinací extraktu, 1 rok stařeného destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.
 
Barona Hildprandta 0,7 l ze zralých hrušek, malin či švestek zakoupíte na www.1er.cz za 599 Kč nebo v síti prodejen Makro, vybraných spolupracujících velkoobchodech a e-shopech v České republice.

Reklama