Hravost i eleganci přináší tam, kde byste nečekali. Nová řada kuchyňských spotřebičů SENCOR® PASTELS Collection zahalená do originálních jemných pastelových barev duhy vytváří zbrusu nový trend a styl, který baví i provokuje zároveň. Prvotřídní technologii a funkčnost nyní doplňuje prvek, díky kterému bude čas strávený v kuchyni radost.

Kuchyňské roboty, tyčové mixéry, toastery, rychlovarné konvice a váhy se představují v 9 unikátních barevných variacích od sněženkově bílé, přes pampeliškově žlutou, limetkovou zeleň, mátově zelenou, pomněnkovou modř, šeříkovou lila a sakurově růžovou až po korálově červenou a broskvově oranžovou. Pětici nezbytných kuchyňských pomocníků si lze pořídit buď jako komplet ve stejné barevné linii, odvážnějším zájemcům však také nabízí možnost kombinovat dle libosti, pastelové a prolínající se barevné tóny si totiž „nekonkurují“, ale vzájemně se doplňují.

SENCOR® PASTELS Collection

Světovou premiéru si  PASTELS s velkým ohlasem odbyly na jaře tohoto roku na chicagském veletrhu INNOVATION AT ITS BEST, nyní barevná revoluce s mottem „Vidíme to barevně“ dorazila také do Česka. Výrobce SENCOR se už léta soustředí na co nejširší barevnou škálu svých spotřebičů, které nemají ani ve světovém SENCOR® PASTELS Collectionměřítku srovnání. Nejnovější řada tzv. „Pastelek“ je však první, která si s barvami pohrává v tak jemných nuancích.

Kuchyňský robot SENCOR PASTELS představuje vlajkovou loď celé řady. Jeho robustní celokovové tělo s kovovými převody s bohatou škálou příslušenství si na poli hnětení, míchání, šlehání, mletí či strouhání, které zvládá až v osmi rychlostech, poradí takřka se vším. Jakkoli jeho konstrukce demonstruje sílu a budí respekt, díky jemným pastelovým barvám mu zároveň nechybí elegance a styl. Záruka na motor je 6 let.

Doporučená maloobchodní cena robota SENCOR PASTELS je 6.999 Kč (s DPH).

SENCOR® PASTELS Collection

SENCOR® PASTELS CollectionPro jemnější sekání, drcení a mixování je určen Tyčový mixér SENCOR PASTELS, který se s průměrem rukojeti pouhých 42 mm řadí k vůbec nejtenčím na trhu. Oč subtilněji vyhlíží, o to více překvapí svým výkonem, který mu zajišťuje, stejně jako v případě robota, kvalitní motor s šestiletou zárukou. Extra tichý výkon, jednoduchá manipulace, plynulá regulace rychlosti zabraňující nebezpečí rozstřiku i redukce vibrací jsou jen některé z jeho ctností, které oceníte při každodenní práci v kuchyni. Záruka na motor je 6 let.

Doporučená maloobchodní cena tyčového mixéru SENCOR PASTELS je 799 Kč (s DPH).

SENCOR® PASTELS Collection

Pro přípravu rychlé a chutné snídaně, svačinky či večeře má své SENCOR® PASTELS Collectionnezastupitelné místo v kuchyni také Topinkovač SENCOR PASTELS. Hravě si poradí s tenkými i silnějšími plátky toastů, stejně jako s rozpečením mraženého pečiva, disponuje totiž celkem 6 stupni nastavení intenzity pečení. Bezpečnost pak zajistí tepelně izolovaný vnější plášť zabraňující popálení, stejně jako časový spínač, který vždy zajistí vypnutí spotřebiče v pravý čas.

Doporučená maloobchodní cena topinkovače SENCOR PASTELS je 699 Kč (s DPH).

SENCOR® PASTELS Collection


SENCOR® PASTELS Collection Nezbytným každodenním pomocníkem, bez kterého se dnes v kuchyni už takřka nedokážeme obejít, je rychlovarná konvice. Ta v pastelových kabátech SENCOR PASTELS o objemu 1,5 litru disponuje těmi nejmodernějšími funkcemi – nechybí středový 360° konektor, topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou, speciálně designovaná výlevka proti odkapávání (Anti-Drip), ale ani designové modré podsvícení.

Doporučená maloobchodní cena varné konvice SENCOR PASTELS je 599 Kč (s DPH).

SENCOR® PASTELS Collection

Posledním, nikoli však méně potřebným kuchyňským pomocníkem, je SENCOR® PASTELS CollectionKuchyňská váha SENCOR PASTELS. Ať patříte mezi chronické dietáře vážící pečlivě každé deko, vášnivé pekařky sladkých dobrot či prostě jen nezastáváte styl vaření „od oka“, má přesná a spolehlivá váha při přípravě pokrmů nezastupitelnou roli. Naložit jí můžete až 5 kg, velký LCD displej s podsvícením zaručí rychlou čitelnost, ovládání dotykovými senzory či jednolitý povrch garantují snadnou údržbu,
4 vážící senzory pak naprostou přesnost.

Doporučená maloobchodní cena kuchyňské váhy SENCOR PASTELS je 399 Kč (s DPH).

Více o barevné kolekci najdete na www.sencor.cz.

Čtěte také:

Reklama