Stává se vám, že obdivujete doplňky kolemjdoucích žen a říkáte si: „Něco takového potkat, tak si to okamžitě koupím, to by se mi hodilo snad ke všemu!“ Ano, i já mám podobné chvilky.

Když jsme byli malí, vyráběli jsem leccos, většinou pro své maminky. Je čas udělat si radost a zkusit se opět ponořit do proudu tvořivosti. Uvidíte, že to, co pod vašima rukama vznikne, vás samotné překvapí. V současné době existuje tolik materiálů, ze kterých mohou během pár minut vzniknout nejrůznější náramky, náušnice, krásné náhrdelníky a jiné zajímavosti. Nemusíte jako dřív ohýbat kleštičkami drátky a vymýšlet, jak by se dalo udělat lepší zavírání k náramku, než je obvyklý uzlík.

Všechny komponenty pro téměř cokoliv najdete na jednom místě. Máme pro vás inspiraci a tip, kde se rozhodně vyřádíte.

Na stránkách www.svet-koralku.cz najdete všechno od korálků, kamínků, karabinek, řetízků až po ozdobné části, přívěsky a mnoho dalších zajímavých komponent.


 

A abychom vás naladili, máme pro vás hezkou soutěž.

 

Patnáct z vás bude moci předvést svou zručnost a zúčastnit se soutěže o nejhezčí výrobek.

Vybraných patnáct z vás si na stránkách www.svet-koralku.cz vybere materiál v hodnotě 100 Kč, ze kterého cokoliv vyrobí, umotá apod. Vaše výrobky pak vyhodnotíme a pět z vás vyhraje tvořivý balíček od Světa korálků!

 

Soutěžit můžete ZDE.

Reklama