Hledáme deset testerek se školními dětmi

Budeme rádi za vaše recenze, které následně zpracujeme do článků pro inspiraci na nákup, který řeší každý rodič, než jde jejich dítě do školy. Balíček, který získá deset maminek pro své školáky bude obsahovat gumovací pera Pilot FriXion Ball, gumu FriXion, náhradní náplně a krásné sešity Oxford.

Chcete se zapojit do testování? Tak nám vyplňte tuto krátkou anketu, kterou najdete na této stránce

Jaké jsou pomůcky Pilot FriXion? 
Napiš, vymaž, přepiš. S gumovacími pery Pilot FriXion Ball to je prostě hračka a není snad školáka, který by „gumovačky“ od Pilotu neznal. Ale pozor, pera a zvýrazňovače Pilot si oblíbila i řada dospělých!

Pilot FriXion Ball – barvy, kam se podíváš
Barevné zápisky, originální rozvrh hodin nebo přehledný rodinný plánovač – to vše můžete se svými dětmi vytvořit s oblíbenými gumovacími pery a zvýrazňovači z rodiny Pilot FriXion. Termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, takže v případě změny plánů netřeba škrtat. Široká barevná škála dovolí, aby si každý z rodiny vybral svou oblíbenou barvu. Legendární gumovací pera Pilot FriXion Ball by ale především neměla chybět v žádném školním penále! Školáci a studenti mohou vybírat ze dvou šířek hrotů (tenký a střední) a nespočtu barev. Díky tvarovanému a příjemnému gumovému úchopu se s perem dobře manipuluje, jemný gelový inkoust hladce klouže po papíře. Psaní s „gumovačkou“ od Pilotu je prostě jedna velká radost!

649d5bb448917obrazek.jpg

Unikátní FriXion guma je určená výhradně pro fanoušky gumovacích per Pilot FriXion a je vždy připravená k použití na stole nebo v penále. Je to perfektní nástroj, se kterým můžete napsané vygumovat a začít znovu. Guma je určena pro všechna gumovací pera, fixy a zvýrazňovače Pilot FriXion.

Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, potěší vás, že pera Pilot FriXion Ball jsou vyrobena minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Navíc lze do většiny produktů Pilot zakoupit i náhradní náplň.

pilot.jpg

Stejně jako pero, i kvalitní sešit je základem úspěchu každého školáka. A značka Oxford je nabízí hned v několika cool barvách!  Zápisky, diktáty, poznámky nebo matematické úlohy půjdou „levou zadní“ s pestrobarevnými školními sešity na jedničku. Oxford, tradiční a největší výrobce populárních bloků, zápisníků a sešitů v Evropě, přináší školní sešity s linkami, čtverečkované nebo s čistými listy ve formátu A4, A5 a A6. V celé nabídce se jednoduše vyznáte díky tradičnímu číslování sešitů podle formátu a počtu listů. Sešity vynikají extra bílým, jemným a hladkým papírem s vysokou gramáží (90 g/m2), který se jen tak nepropíše. Odolné tvrdší desky spolu se zaoblenými rohy zajistí, že každý sešit bude vypadat stále jako nový a bez tzv. oslích uší. Kromě šesti standardních barev rozzáří školní den i neonové barvy z kolekce Soft Touch s unikátním hebkým povrchem. 

649d5dc9a383fblobid0.jpg

649d40d825319obrazek.jpg