Barevné šílenství s názvem The Color Run přichází konečně i do ČR! Jde o jedinečný barevný závod, který měří 5 km a zábavné na něm je, že při něm nemusíte vůbec běžet. Jde o to, abyste si to pořádně užila a nebála se barev.

Na tomhle běhu vám nikdo neměří čas a jak je zvykem ve světě, tak se jej zúčastní tisíce lidí, kteří jsou na každém kilometru od hlavy až k patě zasypáváni různými barvami. V loňském roce se uskutečnilo více než 300 běhů v 50 zemích a akce se stala světovým fenoménem, kterého se zúčastnilo více než 1 000 000 lidí. V ČR je letos poprvé!

run

Do závodu se můžete zaregistrovat na www.thecolorrun.cz a ve startovním setu dostanete speciální závodní tričko The Color Run™, 2x The Color Run™ tetování, čelenku The Color Run™, tašku, balíček barev a startovní číslo.

runing

V cíli na vás bude čekat medaile a stanice s proudem vzduchu, který vás částečně od pudrových barev očistí. Ať už se budete procházet, skákat panáka a nebo se plazit, tak to bude zábava! Přidáte se 30.května k naší redakci?

Zdroj fotek: The Color Run

 

Reklama