shutterstock-1699588681.jpg
Foto: Shutterstock

Skittles nehty jsou jedinečné v tom, že nejde o výběr jednoho designu, ale hned kombinaci několika, stejně tak jako u barev. Nemusíte se ale v žádném případě držet výběru barev duhy, můžete si design přizpůsobit svému stylu a preferencím. Barevnost je ale číslo jedna, takže byste si měli vybrat minimálně dvě barvy, aby se vám povedlo dosáhnout zmíněného Skittles efektu. Čím barevně rozmanitější, tím lepší.

Prim hraje i nesouměrnost a různorodost, nebojte se mít každý nehet jiný. Není to pro každého, jistě to pro někoho bude výstup z komfortní zóny, ale můžeme vám garantovat, že takové nehty se vám neokoukají a budou vám dělat radost ještě dlouho. Vyzkoušejte to, i když se na takovou manikúru na první pohled necítíte a máte pocit, že vám to nesedí, možná budete překvapeni, jak se díky tomu budete cítit odvázaně a uvolněně.

Skittles manikúru někteří nehtoví designéři pojmenovávají jako hotové umělecké dílo. Pokud se pro ni rozhodnete, počítejte s tím, že na manikúře strávíte klidně i několik hodin. Ale rozhodně to bude stát za to. Nepotřebujete ale žádné složité vzory, abyste vytvořili tento trend. Stačí jednoduché linie a kontrast barev. Nejvyšší kontrast vytváří bílá a černá barva a pokud ho zvolíte, pamatujte, že to může působit lehce chaoticky.

Zdroj: InStyle, Vogue, Glam

Reklama