Jaro klepe pomaličku na dveře, nastává čas, kdy bychom měly trošku rozzářit své šatníky a vpustit do něj alespoň něco málo z nových a osvěžujících trendů. Třeba v podobě kabelky.

kabelky

Konzervativním kabelkám, jak se říká, odzvonilo. Na novou sezonu se s nimi rozlučte a přivítejte trochu svěžího jarního vzduchu. Začíná čas zářivých barev, třásní, kamínků a korálků, kůže i látky, výrazných potisků a výšivek... a to vše v jasných strukturovaných tvarech. Podtrženo, sečteno – toto jsou nejžhavější trendy kabelky. Nechte se inspirovat.

Nepřehlédnutelné a přes rameno

Připravte se, že kabelky, které budou zdobit výšivky, budou kombinací nejrůznějších vzorů a detailů, budou čas od času trochu „divné“ a vašemu oku rozhodně neuniknout. Je to trend pro odvážné ženy a dívky. Ale pokud váš šatník hraje spíše základními barvami a monochromatika je váš favorit, taková kabelka velmi jednoduše dá šmrnc i tomu nejjednoduššímu outfitu.

kabelky

Nejkulaťoulinkatější

Na následujících minimálně šest měsíců považujte kulatý tvar kabelky jako jediný přijatelný, co se černé barvy týče. Tak praví světoví módní guru. Ale pokud se chcete černé zbavit pro budoucí sezonu nadobro, zelená svítí i všem výrazným odstínům.

kabelky

Maxi&Mini

Na jaře to půjde s kabelkami z extrému do extrému. Chybu neuděláte ani se super mini velikostí, kam se vám skoro nevejde telefon, ani s extra velikou, kde ho pro změnu rozhodně nenajdete. Jaké jsou jejich výhody? V prvním případě uvidíte, že se obejdete s opravdovým minimem a v tom druhém, snadno do kabelky naskládáte i nákup potravin.

kabelky

Seno, sláma, proutí

Velkým hitem na jaro jsou kabelky ve stylu proutěných košíků. Přijde vám to zvláštní? Ano, je to velmi netradiční, zato inspirované francouzským šarmem a stylem místních žen. K dokonalosti vám pak postačí jednoduchý černobílý outfit a červená rtěnka.

kabelky

Mohlo by vás zajímat: