Vidět a být viděn - důležité heslo nejen na silnici, ale také na lyžařském svahu nebo v běžecké stopě.

Však to znáte, na horách může azurové nebe a křišťálový sníh vystřídat mlha a hustá chumelenice dřív, než se nadějete. Ale i když pomineme proměnlivé povětrnostní podmínky a bezpečnostní hledisko, musíte uznat, že výrazné barvičky vypadají na bílém podkladě zasněžených kopců prostě skvěle.

Lyžařská móda nám v tom jde naštěstí na ruku. Žádná nudná šeď a splynutí s davem, ale zářivé a jasné barvy tomuto sportovnímu oblečení vévodí. Oproti minulým sezonám se dají vystopovat i další změny. Už nebudeme za neforemné sněhuláky, ale i lyžařské bundy a kalhoty se především díky moderním materiálům zeštíhlují a jsou více sexy. A neříkejte, že vám na tom nezáleží.

Výjimkou jsou drsanky snowboarďačky, které v jejich dlouhých volných bundách a kalhotách s rozkrokem proklatě nízko jen těžko rozeznáte od mužských protějšků. A jak jste si jistě všimli, prknaři mají zvláštní rituál, spočívající ve věčném posedávání a klábosení kdekoliv a kdykoliv na svahu, a to by v bundičkách do pasu prostě nešlo.A v čem lyžujete, případně snowboardujete vy, milé ženy-in?
Jak se vám líbí oblečení na obrázcích?
Vybraly byste si?

Reklama