Kdo říká, že obleky a kostýmy musí být nudné? Letošní jarní kolekce nabízí celou paletu barev, ve kterých se rozhodně nudit nebudete! A co víc? Dají se úžasně kombinovat s ostatními „kousky“ našeho šatníku.

Foto F&FKostýmy, ať sukňové, nebo kalhotové, míváme většinou spojené s úředníky a manažery, kteří tento outfit nosí místo pracovní uniformy. Díky své neutrální barevnosti bývá tento styl spíš konzervativní a nenápadný. Takový se vám bude vždycky hodit, protože z módy jen tak nevyjde. Ale zkuste se trochu odvázat a podívat se na kostýmek trochu „moderněji“, mladistvěji a s větší odvahou.

Letošní sezonu ovládnou barvy, ležérní střihy, splývavé měkoučké materiály a prvky, mezi něž patří kalhoty se zkrácenou délkou ke kotníkům a tříčtvrteční rukávy.

Barevné kalhotové kostýmy jsou velmi dobře kombinovatelné s ostatními „kousky“ našeho šatníku. Co takhle vzít sako a kalhoty odděleně?

Ke kalhotám oblečte tričko s proužkem nebo barevným potiskem, sáčko naopak zkombinujte s džínami nebo jarními šatičkami.

Možností je vskutku nespočet, stačí si vybrat oblíbenou barvu a popustit uzdu fantazii...

F&F

Foto F&F

 

Reklama