Zaměstnanci pojišťovny MetLife se složili a věnovali částku 30 tisíc korun lidem s mentálním postižením. Peníze poputují na výbavu skupinových domácností a do chráněných Dílen barevných příležitostí.

barevné domky

Druhý únorový víkend převzala Lenka Škarková, ředitelka BD Hajnice z rukou Daniela Martínka, generálního ředitele MetLife pojišťovny šek v hodnotě 30 tisíc korun. Jednalo se o výtěžek zaměstnanecké tomboly, který pojišťovna zaokrouhlila a předala neziskové organizaci.   „Nakoupíme křesla, koberce, skříně a další potřebné věci do skupinových domácností a dále materiály do dílen,“ uvedla Lenka Škarková. Podle ní bylo podstatné, že proběhla vzájemná diskuze mezi vedením pojišťovny a neziskovou organizací. „Samozřejmě bych byla velice ráda, kdyby se podařilo ve spolupráci pokračovat,“ doplnila Škarková.

domky

Barevné domky Hajnice podporovala již dříve Aviva životní pojišťovna, která se v loňském roce stala součástí globální finanční skupiny  MetLife.  Spolupráce mezi Avivou a Hajnickými se nezakládala pouze na finanční pomoci, byla také velice osobní. Vedení pojišťovny například zprostředkovalo setkání svých zaměstnanců a klientů BD Hajnice v rámci tzv. Dobrovolnického dne.  „Vnímáme to jako důležitý aspekt naší firemní společenské odpovědnosti, aby zaměstnanci věděli, koho podporujeme a proč,“ vysvětlila Naďa Šeráková z marketingového oddělení pojišťovny MetLife.

Darované peníze Hajnické těší nejenom po finanční stránce, ale především po té lidské. „Je skvělé, že se zaměstnanci složili a přispěli ze svého, to je na tom to úžasné,“ svěřila se Škarková.

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama