Existuje rčení “vidět život v barvách”. Barvy dokážou měnit náladu, pomáhají nám vyjádřit své „já“, ať už zvolíme fialovou, červenou nebo růžovou, jde o individuální vyjádření vlastního sebevědomí. Značka L´Oréal Paris právě přichází se zcela novým konceptem dekorativní kosmetiky – skutečným a opravdu barevným malováním, bez kompromisů. L´Oréal Make-up Designer Paris představuje novou „paint“ kolekci pro rty i tváře. Ponořte se i vy do světa barev.

„Barevná paint kolekce byla inspirována slavnými olejovými malbami velkých mistrů – sytými barvami vytvářeli velká díla, stejně jako většina žen každý den, na svém obličeji“, říká Eva Yean, global color designer L´Oréal Paris. Barevné spektrum bylo založeno na malířské paletě, ať už jde o bohatost barev či čistotu. Výsledkem je nová hravá řada produktů na rty a tváře, která přímo vybízí k vyzkoušení v nadcházejících jarních měsících.

Lip paint

Paint

Lip Paint je unikátní rtěnka s aplikátorem, plná čistých pigmentů obsažených ve fixační tekuté bázi. Vyberte si z pěti odstínů ten svůj.

Blush Paint

Paint

Tvářenka v tyčince Blush Paint je velmi praktická a univerzální a nabízí dlouhotrvající a „čerstvý“ efekt na vašich tvářích.

Blush Pallette (v prodeji pouze na Slovensku)

paint

Vyberte si jednu ze dvou paletek a buďte barevně svá – prostě dokonalá.

Doporučené prodejní ceny:

  • Rtěnka Lip Paint 219,90 Kč*
  • Tvářenka Blush Paint 299,90 Kč*

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Reklama