LOS ANGELES - Sny Barbry Streisandové o kariéře šéfkuchařky a umělkyně v oboru gastronomie zesnuly v momentě, kdy se herečka přiznala, že vejce natvrdo vaří dvacet pět minut.
Ani taková profesionálka, jakou je moderátorka Oprah Winfreyová, se neudržela a během přímého přenosu své show propukla v záchvat smíchu.

Zaražená Barbra, která do té chvíle sebevědomě odpovídala na často velice choulostivé otázky Oprah Winfreyové, pak jen stěží přesvědčovala zúčastněné, že se chce stát výbornou kuchařkou.
"Víte, já jsem nikdy netušila, jak dlouho se vejce natvrdo vaří. Ale podívala jsem se na takový malý šikovný přístroj na vaření vajec, který mi někdo kdysi věnoval, a na něm se nastavovalo dvacet nebo pětadvacet minut. Proto jsem si myslela, že vejce natvrdo se vaří dvacet pět minut," vysvětlila herečka a zpěvačka.
Uštěpačná Oprah si jen povzdechla: "Netušila jsem, že vajíčka přežijí dvacet pět minut varu."

Jednašedesátiletá Barbra se svého snu nevzdává a hodlá se v kuchařském umění dále vzdělávat.
"Přijala jsem několik nabídek a začala navštěvovat profesionální kurzy vaření. Jednou jsem dokonce přečetla celou kuchařku. Nevynechala jsem ani jednu stránku. Zkrátila jsem si tím čas v letadle. Jsem fascinována chemií vaření. Je to umění, které nedokážu správně zkoordinovat," tvrdí Streisandová.
Divákům pak Barbra prozradila svůj soukromý speciální recept na úsporné čokoládové suflé.
Přiznala, že je to vlastně jediný recept, který ve svém kuchařském repertoáru má.  

    
Reklama