Česká olympionička Barbora Špotáková účinkuje v novém spotu v rámci kampaně „Děkuji, maminko“ pro společnost Procter & Gamble. Podívejte se na unikátní záběry nabízející pohled do soukromí Barbory Špotákové a její maminky.

a

„Moje maminka pro mne byla vždy velkou inspirací,” svěřuje se Barbora Špotáková. „Bez její opory a důvěry bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Jsem moc ráda, že mohu reprezentovat společnost P&G, protože si uvědomuje, jak velkou roli sehrávají maminky v našich životech. Maminka mi velice pomohla, když jsme se přestěhovaly do Prahy a vše pro mne bylo nové. První roky bez prostředků a v novém prostředí náš vztah utužily asi nejvíce. V tu chvíli jsme se musely spolehnout jedna na druhou a být si navzájem oporou. Když něco takového překonáte, jste právě o to silnější než vaše soupeřky na stadionu.“

Kampaní “Děkuji, maminko” pro olympijské hry v Riu 2016 pokračuje projekt Procter & Gamble, který se prezentuje jako partner olympijských her originálním způsobem – jako společnost, jež “hrdě podporuje maminky”. Společnost P&G dala dohromady tým sportovců, kteří se rozhodli podělit se s celým světem o příběh svých maminek. Tvářemi české kampaně jsou právě Barbora Špotáková a její maminka Ludmila.

Reklama