Barbie® a KEN® - romantický vztah pokračuje! Po sedmi letech je Barbie® zpět v náruči Kena®! Fanoušci na celém světě slaví nejromantičtější den v roce!

barbie

Barbie® a Ken® dnes oznámili, že jsou opět oficiálně pár. Po šokujícím oznámení o jejich rozchodu v roce 2004 dnes Barbie® konečně „řekla ano“, a to v nejromantičtější den v roce a s Kenem® opět tvoří pár!

Láska Barbie® a Kena® je opravdový příběh se všemi radostmi i starostmi, je to zkrátka příběh ze života. Prožívají romance i pády a jejich příběh trvá již vice než pět desetiletí. Jejich vztah je vždy odrazem doby, a tak se v průběhu posledních měsíců Kenova® snaha získat Barbie® zpět odehrávala na sociálních sitíchm, jako je Facebook a Twitter. Ken® se pomocí velké outdoorové kampaně snažil zaujmout Barbie® romantickými gesty, aby prokázal, že i když on je plastový, jeho láska je skutečná. Dnes brzy ráno Barbie® ofi ciálně změnila svůj status na Facebooku na „ve vztahu" a pár dokonce spojil svoje profily do jednoho.

„Romantický příběh Barbie® a Kena® prošel zkouškou času," říká Stephanie Cota, viceprezidentka pro globální marketing hraček pro dívky. „Vzhledem k tomu, že Ken® je přítel pro každou příležitost, věděl přesně, co dělat, aby získal Barbie® zpět. Ken® a Barbie® jsou skutečně stvořeni jeden pro druhého a tohle je začátek jejich další společné životní kapitoly. Barbie® a Ken® Love Story.“

barbie

Vše začalo na jaře 1961. Ken® byl na scéně nový a láska mezi Kenem® a Barbie® byla ve vzduchu. Okamžitě se ocitli v záři refl ektorů jako největší módní pár. Nadčasový milostný příběh Barbie® a Kena® odrážel ty nejlepší (a někdy i nejhorší) trendy z pop kultury - sportovní i nejmódnější kreace oblečení a účesů, které vždy inspirovaly všechny generace fanoušků. V průběhu 70. let se pár ukázal s bláznivými účesy nebo jako pár milující slunce a pláž v Malibu. Během 80. let Barbie® a Ken® nadále určovali trendy s dlouhými vlasy a okázalým stylem jako pár snů. Soustředili se také na své profesní kariéry a během 90. let hráli v celkem 10 filmech. Také si vyzkoušeli, jaké to je být například olympionikem, tanečníkem nebo pilotem - nikdy si však nezapomínali projevovat vzájemnou lásku.

barbie

barbieTak to bylo až do nového tisíciletí. Avšak na Valentýna v roce 2004, po více než 43 společných letech , nejznámější Hollywoodský pár oznámil rozchod. Postarali se tak o celosvětovou senzaci. Barbie® navíc začala fl irtovat s Blainem®, australským surfařem, který okouzlil její srdce. Nicméně pravá láska je nesmrtelná a zůstane ve vašem srdci navždy, a tak se Ken® rozhodl pokusit se získat Barbie® zpět už v roce 2006. Požádal o pomoc stylistu celebrit Phillipa Blocha, aby mu pomohl zapůsobit na Barbie® se vzhledem „Hollywoodské hvězdy." Ačkoliv Ken® u Barbie® svým novým vzhledem i úsilím zabodoval, zůstali jen přátelé.

Ken® se v roce 2010 rozhodl, že je čas vykročit ve velkém stylu vstříc dalšímu boji o Barbie® a získat ji zpět. Ken® se také setkal s Barbie® při natáčení fi lmu Toy Story 3 a tam to mezi nimi pořádně zajiskřilo! Ken® si založil profi ly na Facebooku, Twitteru a Foursquare a hledal tak inspiraci, jak získat Barbie® zpět. A vyplatilo se, Barbie® je dnes opět v jeho náruči!

Více informací na: www.barbieandken.com, www.barbiemedia.com

BARBIE®, KEN® a související ochranné známky jsou majetkem společnosti Mattel, Inc © 2011 Mattel, Inc Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Mattel

Mattel, Inc je světovým lídrem ve výrobě hraček a produktů pro děti. Portfolio Mattel se skládá ze světoznámých značek jako je Barbie®, nejoblíbenější panenka na světě, Hot Wheels®, Matchbox®, American Girl®, Radica® a ® Tyco R / C, Fisher-Price®, včetně Little People®, Power Wheels® a široké škály zábavných her jako Srabble, aj. V roce 2011 byla společnost Mattel zařazena magazínem Fortune mezi 100 společností, ve kterých se nejlépe pracuje.

Reklama