Barbie dnes slaví své narozeniny, a ráda by se proto s Vámi podělila o plány, které pro tento rok připravila, přání do budoucna k oslavám totiž neodmyslitelně patří! Možná Barbie na svůj věk nevypadá, ale je tomu již 53 let, co spatřila světlo světa

A tak slavte společně s ní, bavte se a užívejte života stejně jako ona! V letošním roce se Barbie bude věnovat především módě. Na www.barbienavrharka.cz představuje originální soutěž, ve které se dívky mohou stát skutečnou módní návrhářkou a vyhrát realizaci vlastního modelu od známé módní tvůrkyně, ale i další krásné ceny.

Mořská panna

Barbie vydá opět nová DVD, tím prvním je Barbie Příběh mořské panny 2. Nový film s Barbie Vám umožní nechat se unášet na vlnách oceánu společně s Barbie, která se vrací jako Merliah, zábavná a oblíbená surfařská šampiónka, jež je ale zároveň i kouzelnou mořskou pannou – princeznou oceánů!

cestovatelka

Barbie se chystá také cestovat, jako „Barbie cestovatelka“ se letos vydá například do Austrálie, Číny, Irska nebo Argentiny. Dospělé fanoušky Barbie potěší sběratelskou panenkou „Barbie & střevíčky“ nebo sběratelskou Barbie, která oslavuje věhlasnou růžovou barvu Pantone 219. Kromě povolání módní návrhářky Barbie vyzkouší také profesi zdravotní sestry, paleolontoložky nebo veterinářky.

Barbie

Barbie letos čeká opravdu zajímavý rok, přejeme jí tedy vše nejlepší, a ať se jí její plány vydaří!

Reklama