Na podzim roku 2008 představí společnost Mattel kouzelný svět plný hudby, přátelství a třpytivých drahokamů v novém „princeznovském“ filmu na DVD nazvaném „Barbie™ a Diamantový zámek.“

Je to příběh o nejlepších kamarádkách z řad panenek Barbie®. V hlavních rolích se objeví Barbie® a Teresa®. Tento úžasný pohádkový příběh obsahuje všechno, po čem děvčátka touží: přátelství, roztomilé zvířecí mazlíčky, dobrodružství a spoustu krásných písniček, které si kamarádky Liana™ (Barbie®) a Alexa® (Teresa®) neustále prozpěvují. Na písničky nezapomenou ani v nejtěžších chvílích na své cestě za záchranou Diamantového zámku, na které poznají nové kamarády, dvojčata Iana a Jeremyho, kteří jim se záchranou zámku pomáhají.

Společně s filmem uvádí Mattel na trh i novou řadu hraček Barbie a Diamantový zámek. Tato nová řada hraček přináší dětem nejen nejtřpytivější a nejkrásnější princezny, doplňky a sady, ale také překrásný pohádkový svět plný kouzel.

 

Skutečný pohádkový svět Diamantového zámku se otevře dne 20. září 2008 od 14. hod na Petynce, v Praze 6. V tento den budou moci děti nahlédnout do kouzelné říše fantazie a příběh plný dobrodružství a hudby skutečně prožít. Pokusí se zachránit Diamantový zámek, který je ohrožený zlou múzou Lidií. Vydají se na pohádkovou cestu plnou nástrah stejně jako kamarádky Liana a Alexa.

 

Na dobrodružné cestě budou muset obstát v mnoha těžkých zkouškách, které jistě dobře zvládnou, protože je po celou dobu bude chránit kouzelný kámen z Diamantového zámku. Různorodý holčičí příběh však nezapomíná ani na kluky, jejichž odvaha bude na cestě k zámku nepostradatelná. V lese se totiž děti budou utkávat s drakem, ve skalách se pokusí přehádat obra, v jeskyni pak budou hledat kouzelnou flétnu. Stejně jako v pohádkovém příběhu budou přecházet duhu, hledat písničkovou vílu Melody v kouzelném zrcadle nebo opravovat údolí květin poničené bouří.

 

Jakmile se jim podaří najít správný klíč a otevřít bránu do Diamantového zámku, ocitnou se ve světě plném hudby. Tam je čeká nejen překvapení, ale především setkání se skutečnými hrdinkami z pohádky, se zpívajícími princeznami Lianou a Alexou. S nimi si budou moci povídat, zpívat, hrát na hudební nástroje či tančit. Jako památku z Diamantového zámku si děti mohou odnést fotku ze speciálního studia s pohádkovým pozadím.

 

V sídle Diamantového zámku budou kromě pestrého hudebně-zábavného programu připraveny také výtvarné dílny. Děti si v nich vyrobí jednoduchý hudební nástroj, náhrdelník či talisman z keramické hmoty nebo namalují písničku. Nejen pro nejmenší bude připravený hrací koutek s novými hračkami z řady Barbie™ & Diamantový zámek.

 

Celým zábavným odpolednem bude provázet moderátorka Elen Černá-Valentová a nebudou chybět ani známé osobnosti se svými dětmi.

 

Princezna Liana™

Česky zpívající panenka s kouzelnými měnícími se šaty. Dokáže zazpívat dvě písničky, když se chytí s kamarádkou Alexou za ruce, vytvoří dokonce duet. Při zpěvu jí nádherně svítí náhrdelník.

Věk: 3 a více

 

Princezna Alexa® Česky zpívající panenka s kouzelnými šaty, které se dají měnit. Zpívá dvě písně a při zpěvu se jí rozzáří náhrdelník.

Věk: 3 a více  

    

         

 

Létající koník Třpytka™

Třpytivý koník s křídly řehtá, vydává zvuky jako opravdový a otačí hlavou. Jeho křídla svítí a vydávají magické zvuky.

Věk: 3 a více

 

Palác z řady Barbie™ a Diamantový zámek

Když Barbie® a Teresa® ve filmu „Barbie™ a Diamantový zámek“ nakonec zámek objeví, jeho věž se jako mávnutím kouzelného proutku rozsvítí. Děvčátka se do tohoto nádherného okamžiku mohou znovu vrátit při hraní s věží Diamantového zámku. Když na věži stisknou tlačítko ve tvaru drahokamu, palác se rozehraje všemi barvami a světly, která blikají v překrásné harmonii. Průsvitné fialové zdi Diamantového zámku se třpytí mnoha drahými kameny, takže palác připomíná zářící diamant. Věž má řadu pokojů pro princezny, včetně královské hodovní síně, salonku s pohovkou a křesly, ložnici, pokoje s toaletním stolkem a dalších místností. Součástí jsou i různé doplňky, vybavení a nábytek a palác dokáže zahrát i hudbu.

Věk: 3 a více    

 

Reklama