Moderátorka a herečka Bára Štěpánová (48) už nejezdí na Hradě na koloběžce jako tenkrát po sametové revoluci, když pracovala u Václava Havla.

Sice nosí extravagantní barevné kreace, doplněné baretem nebo šátkem, ale ve své práci se věnuje vážným projektům. A válce modelek o to, která má větší, vlastní nebo silikonové poprsí, se jen pobaveně směje. Příroda jí nadělila bujné vnady opravdu štědře. A tak Bára nemá co řešit.

„Já bych pod kudlu dobrovolně nikdy nešla. A ty hubené holky, které si nechávají udělat velká prsa, těm neříkám vůbec nic. Především je vůbec nesleduji, nevím, co si kdo nechal se svou figurou udělat, ani mě to už nezajímá. Ať si každý dělá, co chce,“ řekla Štěpánová.

Žije teď v pohodě. Co se kolem ní děje v showbyznysu, to ji už příliš nezajímá. „Mám milujícího muže, a to je vlastně pro mě teď to nejdůležitější. Ráda s ním chodím hrát i golf. Žiji si docela příjemně,“ svěřuje se herečka, která vždycky provokovala výrazným pravým poprsím.

Štěpánová již brzy zasedne jako členka poroty 40. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana, který se bude konat od 7. do 10. října v Ostrově. Velmi se na to těší, i když bude muset hodnotit především pohádky, na které si zrovna příliš nepotrpí.

„Mám totiž raději thrillery a detektivky. Filmy, které budou na festivalu uváděny, jsem neviděla, tak jsem na ně zvědavá. Já skoro vůbec nechodím do kina. Spíše si něco pustím v televizi,“ přiznala Bára.

Teď dotočila detektivku, což byl pro ni prý velký zážitek. „Natočila jsem film Setkání s vraždou s mojí oblíbenou režisérkou Jitkou Němcovou podle předlohy Josefa Škvoreckého a Zdeny Salivarové.“

V něm jsem si zahrála ženu, která se vrací po osmadvaceti letech se svou kapelou z emigrace do Česka. „Hraji saxofonistku, proto jsem se musela naučit hrát na saxofon. A bylo to natáčení velmi příjemné, protože jsem se ocitla v úžasné herecké společnosti – maminku mi hraje Iva Janžurová, pak tam vystupují také Jan Tříska a Pavel Landovský. V současné televizní produkci by to mohla být přímo lahůdka,“ dodala Bára Štěpánová nadšeně.

Reklama