I letos kadeřník Honza Kořínek připravil svou vlastní autorkou kolekci účesů, střihů a barev pro období podzimu a zimy. Tentokrát jeho kolekce nese název happiness, česky tedy štěstí. „Název vznikl, dá se říci náhodou, když jsem totiž viděl návrh videa z focení, řekl jsem si – to je ale jako reklama na štěstí – a ono se to ujalo,“ usmívá se oblíbený kadeřník. Happiness neboli šestí ale propojuje i tváře této kolekce. Jednou z nich je i herečka a zpěvačka Bára Poláková a takto vypadají její čtyři účesy.

bara pol 2

kooo

bar pol

polakova

honza korinekPodle Honzy Kořínka se do hry vrací melíry a jejich sláva prý zdaleka není u konce, tak jak by se mohlo zdát. „Často se mluví o tom, že melíry už nejsou moderní. Já si to nemyslím, jde podle mne jen o to, jak melír vypadá a jak se ho naučíte kombinovat s dalšími postupy a technikami. Na Báře Polákové jsme se snažili ukázat, že i blond melíry mohou vypadat přirozeně, vlasy jsou stále lesklé zdravé a působí šmrncovně. Jen je potřeba zvolit tu správnou techniku melírování a případného tónování vlasů,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Trendem několika posledních let je dlouhé mikádo – takzvaný LOB. A to se nemění. „Ženy si tento střih zamilovaly a cítí se v něm dobře, proto se tak dlouho drží na vrcholu. Jedná se o střih, který je vlastně hodně praktický – dá se s ním dobře pracovat. Střih vypadá skvěle, když vlasy vyžehlíte, lehce provlníte a nebo zvolíte i messy vzhled -  tady tak trochu rozcucháte,“ umívá se Honza Kořínek.

HAIR: Honza Kořínek

HAIR assistants: Anna Vejvodová, Radka Bajglová, Karolina Fahounová

MAKE-UP: Klaudie Havlová

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

DRESS: Sophistic by Veronika

Reklama