Máte ráda rozsáhlou tvorbu Báry Basikové? Pak si určitě nenechte ujít jedinečný zážitek. Fanoušci BB dobře ví, že Bára běžně sólové koncerty nepořádá, proto lze určitě tvrdit, že jde o výjimečnou akci. Přijďte se podívat na jedinečnou podívanou! Koncert Báry Basikové, který se uskuteční v Divadle Kalich 3.3. 2015 od 19h.

Bára Basiková začínala v 80. letech minulého století s rockovými skupinami Precedens a Stromboli, natočila čtyřicet desek, mezi nimi několik sólových alb. Získala řady významných cen a umístění v anketách v České republice. Za svůj největší životní úspěch považuje své děti,dcery Annu a Marii a pětiletého syna Theodora.

Komorní koncert v Divadle Kalich bude tvořen hudbou, která mapuje celou dosavadní kariéru Báry Basikové. Bude to průřez rockovými, šansonovými, operními a muzikálovými hity, které kdy Bára interpretovala nebo nahrála..

Chybět nebudou hity, které zpívá se skupinou Stromboli, hity, které pro Báru napsal Michal Pavlíček a dále i hity z muzikálů, kde Bára ztvárnila hlavní ženské role, jako např. Johanka z Arku, Jesus Christ Superstar, Dáma s kaméliemi, Lucrezia Borgis a další. Zajímavostí koncertu je možnost, položit Báře otázku přímo na tělo. O přestávce budete moci napsat svůj dotaz, na který vám Bára během druhé půlky koncertu s humorem sobě vlastním odpoví.

Více informací a vstupenky na tento ojedinělý koncert si můžete zakoupit na stránkách Divadla Kalich.

\cd

Reklama