holmes

Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium nabízí svým klientům stále bohatší a rozmanitější paletu služeb. Ať se již jedná o masáže, kosmetická ošetření či celotělové terapie, na každé období je kromě stálých služeb připravena i zcela originální novinka. Na tuto zimu připadla vskutku ojedinělá procedura - bambusová masáž, která patří ke žhavým novinkám ve světě wellness a relaxace.

bamboo

Při této masáži je masírováno celé tělo a vyznačuje se vynikajícími uvolňujícími, zklidňujícími a drenážními účinky. Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce, neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky. Při masáži jsou využívány bambusové tyče (malé na obličej a chodidla, střední a dlouhé na tělo) a originální bambusový olej, který má vyživující, regenerační a hojivé vlastnosti, navíc také dodává pružnost pokožce.

bamboo

Bambusová masáž pomáhá odstranit bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Kosmetické účinky se projeví i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Každý bambus je speciálně určen pro danou část těla, díky čemuž je maximalizována míra vyvíjeného tlaku. Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů.

bamboo

Oddejte se s námi exotické relaxaci!

holmesSpa & Beauty Clinic, Holmes Place Premium OC Nový Smíchov
Plzeňská 8, Praha 5
tel: 251 177 211
www.holmesplace.cz/premium/andel/

Reklama