Oslava narozenin, party, podnikový večírek – nejen tyto akce patří většinou k nezapomenutelným zážitkům.
Ovšem příprava takovéto oslavy není žádná hračka! Pokud tedy chceme hosty opravdu překvapit, uchvátit, navodit natolik příjemnou atmosféru, že si její kouzlo budou pamatovat ještě hodně dlouho.

 

Vezměme si například takové obyčejné nafukovací balonky - doplněk, který dokáže neuvěřitelným způsobem navodit jedinečnost okamžiku, dodat oslavě nezaměnitelné kouzlo.

 

Ono vůbec využití balonků v dnešní době nabralo neuvěřitelných rozměrů.

Reklama na baloncích s potiskem loga, či slevy, nebo různé, nápadité texty dokáží také hotové zázraky! A oprávněně je právě tento druh reklamy považován za moderní a výstižnou propagační akci.

 

Pokud právě vy chystáte oslavu, či přemýšlíte nad reklamní kampaní, pak máme pro vás výborný tip!

 

 

S důvěrou se obraťte na firmu Softy s.r.o. Na balonky tiskne nejen loga, ale také různé texty, pozvánky na party, narozeniny, svatbu, výročí, závody, turnaje, a dokonce také fotky!

 

A nejen to! K balonkům dodává také celou řadu doplňků:

- ruční pumpy na nafukování  balonků

- elektrické pumpy

- držáky na balonky nafouknuté vzduchem

- stojany na nafouknuté balonky

 

Firma Softy s.r.o. dokonce i hravě zvládne balonkovou výzdobu při jakékoli významné akci či oslavě!

 

 

Firma Softy s.r.o. Vám také na přání dodá balonky s potiskem i bez potisku.
Zajistí reklamní balonky do firem a do reklamních agentur, které spolupracují s výrobci, distributory a prodejci na podporu prodeje.
Chystáte nějakou promo akci nebo chcete efektivně upozornit na nějakou novinku? I v tomto případě se bez obav obraťte na firmu Softy s.r.o.!

 

Vybrat si můžete z více než  60 různých barevných provedení a z pěti velikostí.

Balonky s potiskem si můžete objednat již od 50 ks a firma dokonce nabízí i nadstandardní službu. Tedy: na balonky Vám udělá jakoukoli grafiku, různé návrhy dle vaší představy, zkrátka splní zákazníkovi každé jeho přání!

 

 

 

Víte, že:

- balonky s potiskem jednoznačně patří mezi velice populární a také velice levné produkty na podporu prodeje a zaujetí a přilákaní nových zákazníků?

- v poslední době vzrostl podíl tištěných balonků na velice kvalitní balonky metallic, které patří jak do barevnosti, tak pevnosti a cenou mezi absolutní špičku?

- se jedná o nejkvalitnější produkt, který je v poslední době hodně objednáván nejen od velkých firem, ale i od menších firem, které si zakládají na kvalitě a exkluzivitě a chtějí se prezentovat kvalitou a originalitou?

 

 

 

 

 

Více informací naleznete na www.balonky.cz

   

 

Soutěžit můžete ZDE!!!

 

Reklama