Značka Ballantine’s, nejprodávanější skotská whisky v Evropě, nabízí nejrozmanitější řadu míchaných (blended) skotských whisky na celém světě.


Skvěle vyvážená chuť 57 sladových a obilných whisky ze všech koutů Skotské vysočiny, citlivě sladěná do nezaměnitelné, komplexní, bohaté a jemné chuti, to je Ballantine´s Finest. Vychutnejte si komplexní, jemnou a elegantní míchanou skotskou whisky Ballantine‘s čistou, na ledu nebo jako long drink například s colou. Whisky expert Jim Murray hodnotí Ballantine's Finest ve Whisky Bible 2009 jako „Nejlepší skotskou standardní whisky”. V obchodech ji nyní naleznete v dárkovém balení spolu se dvěma skleničkami.


Naším tipem na skvělý dárek je 12letá prémiová whisky Ballantine’s. Je to jemná, komplexní whisky světlé barvy a vyvážené chuti medu a dubu s květinovým tónem. Obsahuje směs více než 40 speciálně vybraných jednosladových a obilných druhů whisky, které zrály nejméně 12 let. Ballantine’s 12 se stala mezinárodně uznávaným standardem pro prémiové skotské whisky.

Více informací naleznete na stránkách www.w-o-w.cz, www.ballantines.cz či www.ballantines.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama