profimedia-0650290481.jpg
Foto: Profimedia

Karleusa se v polovině devadesátých let prosadila jako jedna z předních regionálních interpretů v následujících desetiletích řadou úspěšných alb, včetně Samo za tvoje oči nebo Magija. Následně se jí podařilo získat sledovanost a vliv na sociálních sítích prostřednictvím svého módního stylu a stala se první srbskou celebritou po Novaku Djokovičovi, která dosáhla jednoho milionu sledujících na Instagramu. 

Kromě pěveckého umění vyniká Jelena také velmi osobitým vkusem, především co se týče stylu oblékání. Čest své pověsti dostála také při dvojitém koncertu v centru Běloruska. Oblékla si skutečně extrémně odvážný model, který zdálky mohl působit jako pár proužků látky na holé kůži.

„Zaplnili jsme Casino do posledního místa! Překonali jsme rekord Casina. Málem jsme zničili klub. Děkuji všem a šťastný nový rok! Miluju vás,“ vzkázala zpěvačka fanouškům na Instagramu. Těsně před půlnocí Jelena popřála přítomným divákům vše nejlepší do roku 2022 a řekla, že je velice hrdá a zároveň vděčná, že tu v tento den může být. Krátce zmínila i vojenské a občanské konflikty, které před letu sužovaly Balkán. „Jsme tu společně. Chorvati, Makedonci, Slovinci. Moje přání se splnilo a já tu dnes mohu být s vámi,“ řekla. Mezi jednotlivými písněmi extravagantní interpretky se diváci mohli pokochat také videosekvencemi, které si pro ně zpěvačka připravila. 

Zdroj: Profimedia, Instagram Jeleny, Wikipedie, deník Telegraf- Bělorusko