Léto je teprve na začátku a ukazuje nám tu nejkrásnější tvář.  Azurové nebe, zářící slunce a horko jako v peci si nejlépe užijeme u vody. A je jedno, jestli v bazénu, rybníku nebo moři. V každém případně tam nejdeme jen tak s plavkami v kapse, ale potřebujeme s sebou spoustu věcí, které nám pobyt u vody zpříjemní

doplnky

Ale co si budeme povídat, moře je moře. A pokud se k němu chystáte a řešíte, co si s sebou zabalit, abyste netáhly hromadu zbytečností, možná vám přijde vhod pár módních typů na plážové doplňky. Chcete přece, aby vám to slušelo, ne?

Plavky už jsme probrali, klobouky, brýle a parea taky (viz odkazy pod tímto článkem). Takže je na čase se kouknout se po nějaké pěkné tašce

Plážové kabely

Když si vybavíte, kolik nezbytností s sebou k vodě nosíte, bez pořádně velké tašky se určitě neobejdete.  Měla by být lehká, pevná a nejlépe omyvatelná. Ale ani klasika - pletený košík z mořské trávy není k zahození. Užijete ho i mimo pláž jako kabelku na drobné nákupy.

Plážové osušky nebo lehátka?

Na kamenitém břehu Jadranu je pevná podložka nezbytností, ale na písčité pláži si vystačíte s krásnou plážovou osuškou. Když vám bude ladit s barvou plavek, tím lépe.

Slunečníky

Na mnohých plážích si ho můžete sice půjčit, ale proč nemít vlastní? Tolik zase neváží a koneckonců, většinou tam nechodíte sama, ne?

Na něco jsem zapomněla?

Související články: