Přichází novinka v nakupování dětského oblečení. Pokud nemáte rádi shon při nákupech oblečení a dalších věcí pro vaše malé ratolesti, máme pro vás dobrou zprávu – 11. března se v Česku změnil způsob nakupování pro děti.

pro děti

Nákupní klub www.prodeti.cz přináší novinku na český trh – pravidelné zasílání balíčků s oblečením a dalšími užitečnými věcmi pro vaše dítě. Jednoduše se zaregistrujete, zadáte potřebné informace o miminku (věk, velikost oblečení atp.), a pak už každý měsíc dostáváte svou oblíbenou zásilku. Balíčky obsahují nejen kvalitní oblečení, ale i například bryndáčky, dudlíky a botičky. Balíček poroste automaticky s vaším miminkem. Vždy dostanete věci, které právě potřebujete.

V blízké budoucnosti dostanou členové klubu Proděti.cz možnost nakupovat spotřební sortiment za velmi atraktivní ceny.

Po spuštění bude možné objednat balíčky pro děti ve věku 0 – 12 měsíců, během dubna pak balíčky pro děti do 2 let. V létě se můžete těšit na nabídku pro ještě starší děti a spoustu dalších překvapení.

Nakupování je naprosto bez rizika. Pokud vám obsah balíčku nebude vyhovovat, můžete jej vrátit nebo zdarma vyměnit. Své členství v nákupním klubu můžete navíc kdykoliv zrušit či pozastavit.

Balíčky jako tip na dárek

Předplatné balíčku je ideální dárek pro nastávající i současné maminky. Od narození miminka budou dostávat pravidelně balíček s vaším věnováním. Vyberte si délku zasílání, frekvenci plateb a onic dalšího se nemusíte starat. Obdarovaná dostane každý měsíc balíček plný překvapení.

Více na www.prodeti.cz.

Reklama