Pod tímto článkem //zena-in.cz/rubrika.asp?idc=16032&id=10  jste nám mohly napsat, kam rády jezdíte na kole a jaký k němu máte vztah. Moc díky za spoustu milých textů! Balíček Fa, který jsme slíbili jedné z vás, získává za svůj příspěvek Maisie!

 

 

Maisie
Tak kolo, to je něco pro mě. Ještě před několika lety bych o něj ani nezavadila, ale pak jsem poznala svého přítele a od té doby jezdím na kole straaaašně ráda. Letos jsme dokonce měli dvě týdenní dovolené na kolech. První byla koncem června - to jsme vyrazili do Trutnova (okolo jsou pořádné kopce)

 

Druhá dovča byla v Břeclavi. Doporučuji všem, i těm, kteří na kole nejezdí tak často. Jsou tam samé rovinky (maximálně mírné kopečky), na každém rohu jsou vinice a obrovská slunečnicová pole.(bohužel jsme tam byli minulý týden, a to už byly slunečnice odkvetlé).

 

Můžete zde dělat výlety například do Rakouska či Slovenska. Krásný je výlet podél řeky Moravy (ale spíše po slovenské straně) Kdo by už nemohl, může se posilnit i nějakým tím vínkem (je zde mnoho míst, kde probíhají ochutnávky)


Pro milovníky kopců navrhuji třeba Broumovsko. Odtud si můžete udělat výlet třeba do Polska (je to kousíček).

Kolo je super na odreagování (ale ne ty přístroje doma, co si na kolo jen hrajou).

 

Takže doporučuji těm, kteří ještě nepropadli jízdě přírodou, ať to zkusí a sami uvidí, jaká je to krása. Říká se, že svět je nejkrásnější z koňského sedla, ale věřte, že ze sedla kola ten pohled také není k zahození.

 

***

 

Maisie moc gratulujeme a balíček zasíláme obratem!

Reklama