věděli jste, že seznam nejoblíbenějších stylů letošního jara a léta vedou opět elegantní a pohodlné balerínky? Balerínky patří k základům dámského botníku a dají se nosit prakticky ke všemu.

Pokud je ještě nemáte a nevadí vám, že v nich nebudete nahlížet na svět z výšky, je ten nejlepší čas si je pořídit. Nabízejí se v klasickém čistém stylu, ale také zdobené hravými mašličkami či s nepřehlédnutelnými blyštivými špičkami.

Barevně se balerínky stále pohybují především v pastelových a pudrových tónech, jako je meruňková, mentolová, šeříková a béžová, pro odvážnější se nabízejí ve výrazných barvách, jejichž bláznivé kombinování zaručí mnoho obdivných pohledů vyslaných směrem k vašim nohám.

Vzdychnete si, že balerínky sluší jen dlouhonohým. Máte do jisté míry pravdu, dlouhánky jsou jistě ve výhodě, ale mám pro vás dobrou zprávu. Ani vy se letos nemusíte balerínek vzdát. Návrháři a designéři obuvi vyšli vstříc i ženám, které si balerínky nepořizovaly jen kvůli nízkým podpatkům. Navrhli balerínky na  klínku, takže je pravděpodobné, že tento model zvýší o balerínky zájem.

Podívejte se na ty nejkrásnější balerínky z kolekce Halle Berry pro Deichman a pár pohodlných kousků CCC

halle

Fotoalbum

Foto Deichman a CCC

Čtěte také

Reklama