Vzpomínáte na Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Doris Day, Marilyn Monroe nebo Grace Kelly? Letošní móda je ve znamení návratu 50. let. V módě budou převažovat výrazné květinové vzory a puntíky, široké sukně ke kolenům, kalhoty všech délek a také šortky. A také boty!

 

 

Dánská společnost ECCO® pro Vás na jarní měsíce připravila širokou nabídku dámské obuvi všech možných barev, obuv tradičně elegantní i obuv klasickou.

 

Vzpomínáte na Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Doris Day, Marilyn Monroe nebo Grace Kelly? Letošní móda je ve znamení návratu 50. let. V módě budou převažovat výrazné květinové vzory a puntíky, široké sukně ke kolenům, kalhoty všech délek a také šortky. Dokonalý vzhled a ženskost zaručí dobře padnoucí svetřík v jasných barvách. Pokud Vám styl 50. let vyhovuje, tak kromě jemného hedvábného oblečení spolu s broží nezapomeňte na lokny do vlasů, doplňky, nejlépe perly kolem krku a do uší klipsy.

 

K tomuto retro stylu se Vám bude dobře kombinovat obuv ECCO® Venice. Kombinace bílé a černé barvy doplněná vždy efektním prošíváním s módní mašlí, módní kulaté špičky a nízké podpatky jsou dominantní právě u této řady obuvi. ECCO® Venice dokonale podtrhne Vaši image a celkový vzhled. Žena díky těmto lodičkám získá pocit jistoty, elegance a také nezbytného pohodlí.

Reklama