samsonite

Znovu vám zní v hlavě obligátní otázka, jak zabalit na dovolenou? Co vzít s sebou vám neporadíme, ale můžete se inspirovat, jak vybrat to nejlepší zavazadlo. A opravdu širokou nabídku nabízí obchod www.samsonite-kufry.cz.

samsoniteVždy záleží na účelu cesty a na komfortu, který chcete při cestování mít. Vybírejte zavazadlo nejen podle velikosti, ale také podle vlastností a v neposlední řadě i designu. Chcete přece i při dlouhých cestách vypadat skvěle!

Lehké nebo pevné

Materiál je jednou z prvních věcí, které bystě měla při výběru nového zavazadla zvážit. Zapomeňte na staré pravidlo, že skořepinový kufr musí být těžký, aby byl dost odolný. Samsonite je leadrem v cestovních zavazadlech a také ve vývoji materiálů, které jsou pro tato zavazadla použita. Dokonce dokázal vyrobit takový kufr, který má odolnost skořepinového, flexibilitu textilního a je tak lehký, že vám nebude hrozit příplatek za nadváhu. Vybírat můžete z několika velikostí a dokonce i řad – Cosmolite, který je pro skutečné milovníky moderního designu nebo Cubelite pro umírněné klasiky s citem pro detail. Pokud máte ráda textilní zavazadla, pak sáhněte po kolekci B-lite. Je krásně barevná a kufr velikosti 50 cm váží jen 2,2 kg.

Krasavec k nepřehlédnutí

Výběr barvy nepodceňujte! Držíte se konzervativní černé? Váš kufr může mít i jinou barvu. Jen si představte, jak skvěle bude vypadat na zavazadlovém pásu výrazná zelená nebo růžová. Nemusíte zkoumat detaily na všech černých kufrech, které vypadají jeden jako druhý, ale s jistotou sáhnete po tom svém. S kufrem Samsonite samsonitez kolekce Aeris neboBright Light budete za hvězdu i v návalu na letišti.

A v neposlední řadě balení samotné. Dnes už seženete i kufry, které nabízejí komfort i co se balení týče. Oddělené přepážky, kapsy nebo praktické obaly na obuv vám umožní zabalit systematicky, aby vaše věci v kufru nelítaly ze strany na stranu, ale abyste je i po nešetrném zacházení na letišti našli na svém místě a nepoškozené.

Zabalte si do kufrů světových značek Samsonite, Antler a dalších, které jsou k dostání na www.samsonite-kufry.cz

Reklama