Ve všech koupelnách, kosmetických šuplících a na toaletních stolcích nám již po neuvěřitelných 20 let dělají radost a společnost produkty dm značky Balea.

V létě roku 1995 uvedla společnost dm drogerie markt na trh několik prvních výrobků dm značky Balea, které jsme si rychle oblíbili. Zatímco na počátku své hvězdné dráhy čítaly výrobky dm značky Balea kolem 30 položek, dnes již můžeme vybírat z více než 500 položek.

balea

Balea nabízela zpočátku pouze sprchové gely, deodoranty a pěny do koupele. Vždyť od slova koupel se odvozuje i jméno dm značky Balea. Balneum znamená totiž latinsky koupel. Již v roce 1996 se ale sortiment Balea rozrostl o nové produkty péče o vlasy a styling, v roce 1998 přibyly výrobky pro péči o pleť z řady Balea Face a v roce 2000 představila Balea výrobky péče o nohy, produkty pro dámské holení, produkty pro citlivou pokožku Balea MED a speciální řadu Balea Young Soft & Clear pro mladé zákaznice. O dva roky později uvedla Balea na trh řadu pro muže s názvem Balea MEN, v posledních letech rozšiřovala Balea sortiment především novými výrobky pro péči o zralou pleť.

Mezi jedny z nejoblíbenějších výrobků dm značky Balea patří např. lak pro větší objem vlasů nebo hygienické vlhčené ubrousky. S kladným ohlasem se setkávají také limitované edice, které Balea přináší svým zákazníkům vždy v průběhu sezony. Aktuálně je to například řada Tropical Sunshine.

Rozšiřování vlastních řad výrobků dm značky Balea ale stále pokračuje, obaly stávajících výrobků se neustále inovují a prochází úpravou designu. Další z mnoha výhod dm značky Balea, stejně jako ostatních produktů rodiny dm značek, je jejich vysoká kvalita srovnatelná se značkovými produkty na trhu, kterou ale dostanete za velmi příznivou cenu, v průměru o 30 procent nižší.

Více inspirace najdete ZDE

balea2

 

Reklama