Modrooký brunet Alec Baldwin (45) nedávno přiznal, že měl ošklivý sen, v němž přišel o ruku a hrozila mu smrt.
Po kontrolní prohlídce u dermatologa se jeho předpověď ve skutečnosti téměř naplnila.

Herec se teď děsí své schopnosti předvídat špatné události. Navíc se musel podrobit chirurgickému zákroku, při němž mu byla odstraněna bezbarvá léze z paže. Lékaři měli totiž podezření na zhoubný nádor.

Hrdina filmu Pearl Harbor neváhal a se svými potížemi se svěřil médiím.
„Lékař mi postižené místo zmrazil tekutým dusíkem a kousek poškozené kůže odstranil. Chirurg mi doporučil, abych nosil přes ránu speciální obvaz, díky němuž se postižené místo lépe zahojí. Ve své rozmařilosti jsem se ale ještě týž večer vydal na módní show značky Cerruti a přes lékařská varování jsem obvaz sundal. Jsem neuvěřitelně nezodpovědný,“ prozradil herec s tím, že se celebrity o jeho zdravotní stav údajně zajímaly více než o novinky módního gigantu.
Tentokráte se však risk bývalému příteli Kim Basingerové (49) nevymstil. Za několik týdnů mu totiž dermatolog sdělil, že se nejednalo o zhoubné rakovinné bujení a rána se dobře zahojila.

„Alec se choval poněkud nezodpovědně, přestože měl velmi ošklivé sny, ve kterých přišel o celou paži. Naštěstí to nebyl zhoubný nádor. Alec má velmi světlou pleť, takže život ve slunné Kalifornii je pro něho těžký. Měl by se lépe chránit, ale občas člověk na své vlastní zdraví příliš nemyslí. Odstranilo se to včas, takže rakovina se z toho nerozvine,“ sdělil médiím hercův blízký kamarád.  

     
Reklama