Spolehněte se na značku ASTOR, že dokáže vyvinout nádherně oslnivou, zářivou rtěnku, která vypadá jako čerstvě nanesená celé hodiny! Nová rtěnka COLOR LAST totiž dokáže splnit přesně to, co slibuje jeho samotný název, a to díky exkluzivnímu komplexu Color Stay True™ od ASTOR s obsahem jedinečných, high-tech, barevně stálých pigmentů. Ty zabezpečují, že barva na rtech zůstává svěží a krásná až 2krát déle! *

 

A ty barvy! ASTOR opět dokazuje své prvenství ve vytváření ohromujících barevných odstínů a exkluzivních efektů, které zanechají trvalý hluboký dojem. Exkluzivní komplex Color Stay True™ nabízí až o 25 % víc barevného účinku** a rtům dodává výjimečnou plnost a intenzitu; výsledkem je perfektní, svěží, trvalá a otěruodolná barva spojená s příjemným pocitem. Růžová, která je neuvěřitelně sytá. Luxusní červené odstíny s fascinující intenzitou. A béžová, krásná

a elegantní. Celkem 20 fantastických odstínů!

 

foto_nahled_1094.jpgBěžné dlouhotrvající rtěnky obsahují velké množství vosků a barviv. Jsou příliš hutné, mohou se hůře aplikovat a zanechávají na rtech nepříjemný pocit vysušení. Ale ASTOR to vše totálně mění s novou technologií Sens Tech. Vzdušně lehoučká textura COLOR LAST klouže po rtech, zůstává stále jako čerstvě nanesená a vypadá skvěle po celý den. Nerozpíjí se ani nevysušuje rty, právě naopak – díky obsahu  vitaminů E a C chrání rty proti volným radikálům. Barva je intenzivní, trvalá, zářivá. Jedním slovem, nepřehlédnutelná!

 

Určitě nepřehlédnete ani nové balení rtěnky.
Hranatý tvar obalu v černém provedení s módními stříbrnými odlesky loga je vrcholně elegantní: sexy a chic doplněk každé  toaletní kabelky.

 

Nádherné, úžasně bohaté a  stálé barvy, komfort a elegance - to vše můžete mít s COLOR LAST od ASTOR.

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE - COLOR LAST od ASTOR

 

Nová rtěnka COLOR LAST charakterizuje proslulou kreativitu značky ASTOR v oblasti barevných odstínů. Představuje složení nové generace obsahující exkluzivní Color Stay True™ komplex s jedinečnými stálobarevnými pigmenty. Rtům dodává sytou, pulzující barvu, která vydrží 2x déle.

 

Upoutá chic novým pouzdrem hranatého tvaru ve stále elegantní černé se stříbrnými akcenty.

 

Nabízí paletu 20 výjimečných módních odstínů ve 3 snadno rozpoznatelných barevných skupinách.

 

Úžasně působivé růžové: č.100 Pink Kiss, č.101 Pink Seduction, č.122 Pink Desire, č.111 Pink Impact, č.121 Daring Rose, č.110 Pink Addiction, č.123 Rose Attraction.

 

Báječně syté červené: č. 200 Red Desire, č. 202 Coral Addiction, č. 232 Red Impulse, č. 222 Fatale Red, č. 211 Red Attraction, č. 234 Raspberry Pulse.

 

Krásné a elegantní béžové: č. 300 Beige Eclat, č. 313 Nude Kiss, č. 323 Beige Addiction, č. 343 Toffee Seduction, č. 333 Coffee Desire, č. 353 Coffee Pulse, č. 330 Beige Attraction.

 foto_nahled_1095.jpg

 

Doporučená maloobchodní cena: 149 Kč / 189 Sk

 

Exkluzivní Color Stay True™ komplex od ASTOR s inovativními stálobarevnými pigmenty

 

Jedinečná formule COLOR LAST představuje inovativní Color Stay True complex s barevně stálými pigmenty, které zajistí výrazně větší intenzitu a dvojnásobnou délku trvání barvy.

 

Tyto pigmenty jsou uzamčeny na povrchu rtů v ochranné vrstvě, která má schopnost zesílit sytost a jas barvy. Výsledkem je o 25 % zářivější barevný efekt.

Reklama