Pokud vás trápí kila navíc, celulitida a chcete si zpevnit postavu, máme pro vás zajímavý tip, který vám může pomoci tyto problémy vyřešit. Je to speciální terapie, která se provádí pomocí počítačem řízenými svalovými stimulátory.

Trápí vás vaše postava a kilogramy navíc? Máte celulitidu? Nebo jste pouze kulatější v místech, kde ani nejpřísnější diety nepomáhají? Ochabují vám svaly?

Bailine je vytvořen pro ženy, které chtějí pracovat sami na sobě bez ohledu na věk.

Bailine je název norské metody, která byla vypracována norským vědcem Kurtem Baiem již před 25 lety a má za cíl zlepšit tělesnou kondici a sebevědomí lidí tím, že využívá základních ideí a principů, které jsou v souladu se znalostmi obecného lékařství a praktické psychologie.

Bailine má speciálně vypracované programy pro individuální hodnocení a péči - se speciálně vyvinutými svalovými stimulátory, které jsou řízeny nejmodernější počítačovou technikou a přednostně se dnes řadí k nejmodernějším metodám na světě.

Metoda je zaměřena na:
· redukci nadváhy a celulitidy
· zpevnění ochablého svalstva a kůže
· odbourávání tukových zásob
· správnou výživu

Bezplatná demonstrační zkouška:

Při první návštěvě zde získáte kompletní analýzu postavy na počítači a vyzkoušíte si sami na sobě demonstrační program pro formování postavy.

Zástupci Bailine se Vám budou věnovat plných 45 minut, společně prokonzultujete, kde na těle byste si přáli být pevnější a štíhlejší, a zároveň Vám na počítači ukáží, jakých výsledků jste schopni dosáhnout.

Nic neriskujete!
Jediné, co můžete ztratit, jsou kila a centimetry.

Metodu vyzkoušela zpěvačka Bára Basiková, když chtěla shodit přebytečná kila, a říká: „Z dosažených výsledků jsem nadšená, takže vám mohu Bailine doporučit.“

Redakce:

Zajímalo nás, jestli tato metoda funguje, jaké má výsledky a jak bychom vypadaly, kdybychom ji vyzkoušely. Domluvily jsme se zástupci Bailine, že ji můžeme u nich vyzkoušet. Jdeme do toho a dáme vám vědět, jaké děláme pokroky a jak se cítíme.

Paní Renata Hawaz z Bailine nám upřesnila, že svalové stimulátory působí na svaly stejně, jako kdyby vykonávaly intenzivní cvičení. Jen intenzivněji než při normálním cvičení – doba 45 minut, kdy na vás stimulátory působí, se vyrovná době 2,5 hodiny zatížení svalů při intenzivním cvičení.

Také nám ale řekla, že pokud někdo chce vypadat pěkně, nesmí se při tom přejídat a jíst hory sladkého. Jinak že pokrok nezaznamenáte, protože tělo si doplní ihned zásoby, které díky stimulátorům ztratilo.

Tak jsme zvědavé. Vyzkoušíme a dáme vědět!

Právě teď můžete vyhrát 5 hodin terapie ve studiu Bailine v soutěži, která probíhá na Žena-in.

Kontakt na Bailine:
Národní dům na Vinohradech
Náměstí Míru 9, Praha 2
tel: 221 596 505, 222 514 846

Ceník a více informací najdete zde: www.bailine.cz
Reklama