Čtenářka snickem succubus, které Žena-in plní přání upravit postavu a zredukovat celulitidu prostřednictvím metody Bailine, už brzy cvičební kúru dokončí.

Po sedmi týdnech v kurzu hubnutí metodou Bailine doplněným lymfomasážemi v salonu 1. Pretty Woman Figure v Praze na Smíchově (www.1prettywomanfigure.cz/) shodila nenásilně pět kilogramů.

„Přestože ještě nejsem u konce, patrné výsledky tu jsou a já jsem už teď spokojená. Ubrala jsem jedno číslo konfekční velikosti, a i když se ještě pořád nevejdu do svých oblíbených kalhot, myslím, že se mi to snad do léta podaří,“ pochvalovala si čtenářka succubus během průběžného kontrolního focení.

Vakupres, čili baňkySfotografiemi z terapie však už succubus tolik spokojená nebyla a do redakce vzkázala, že to určitě nevzdá. „Trochu jsem usnula na vavřínech, když šla kila dolů, ale ty obrázky mi to nedovolí.“

Ve smíchovskémsalonu 1. Pretty Woman Figure se naše vítězka vánočního přání nepotí jen během léčebné procedury, kdy jí terapeutky stimulují svalstvo speciálním elektromasážním přístrojem – Bailine.

„Aby měla procedura skutečně razantní efekt, umocňujeme účinky masáže dalšími doprovodnými terapiemi,“ vysvětlila Ženě-in majitelka salonu Renata Hawaz. „Ty lze samozřejmě podstoupit i samostatně.“

Léčebné terapie

Bailine Metoda Bailine je zaměřená na formování postavy, vyhlazení celulitidy, redukci váhy a tukové vrstvy podkoží a na zpevnění ochablých svalů a kůže. Jedna terapie trvá 45 minut čistého času (k tomu je ovšem nutné přičíst čas na odstrojení a oblečení a na vysušení zpocené pokožky).

Intenzita výkonu přístroje se nastavuje v rozmezí od 20 do 40 miliampérů a klientka si sama může během terapie ubírat a přidávat na síle. Každý přístroj zvládne až 40 různých programů.

Lymfomasáž se provádí po celém těle.Od běžného myostimulátoru se masážní přístroj Bailine liší právě intenzitou a variabilním systémem programů, které lze různě kombinovat a nastavit přesně podle potřeb klienta doslova „na tělo“.

Vybrat si můžete mezi 5, 10, 15, 20 terapiemi, přičemž platí, že čím více terapií si budete přát, tím se bude cena snižovat.

Ceník:
5 terapií – 2700 Kč
10 terapií – 3900 Kč
15 terapií – 5100 Kč
20 terapií – 5900 Kč

Ultrazvuk Dosud nepříliš doceněným pomocníkem vboji proti celulitidě je ultrazvuk – rozbíječ tuků v oblasti zadečku a stehen.

Přiložením hlavice ultrazvukového přístroje nebo sondy na kůži začnou částečky v tkáni rychle kmitat a díky tomu vzniká v hlubších vrstvách teplo a tření. Důsledkem je jakási vnitřní mikromasáž, díky níž a vzniklému teplu se rozšiřují cévy a mezibuněčný prostor, zrychluje se mízní tok, zplodiny látkové výměny tak mají snazší cestu „odchodu“.

Následně poté je nutné uvolněné tuky vyloučit z těla. Nejlépe se to podaří pomoci přístroje Bailine, přístrojovou lymfodrenáží se skořicovým zábalem nebo klasickou ruční lymfatickou masáží.

Ceník: 12 terapií – 3300 Kč

 

 

Vakupres – lidově „baňky“. Při potížích s celulitidou si nalezla velkou oblibu klientek salonů krásy vakuová masáž – vakupres. Tato metoda byla vsousedním Německu vyhodnocena jako nejúčinnější zásah proti celulitidě.

Ceník:

30 minut – 330 Kč

60 minut – 550 Kč
30 minut – 330 Kč (krk, záda)
30 minut – 550 Kč (obličej, krk)

Lymfatická masážOdstraňuje celulitidu, zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie (stehna, břicho, ruce), tělo zbavuje toxinů a škodlivých látek a pročišťuje organismus.

Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Alfa (vajíčko)Dalším pomocníkem v salonu je Alfa vajíčko. V nabídce má několik specializovaných programů. Jedním z nich je i ten, který pomáhá zbavit nás celulitidy a odbourává tuky. Další jsou nastaveny na zlepšení paměti, zvýšení fyzické kondice.

Ceník:

45 minut – 330 Kč
45 minut + zábal – 380 Kč

Přístroj vydává teplo, které spaluje v těle přebytečné kalorie. Vajíčko je vhodné i pro ty, kdo nemohou využívat saunu. Intenzitu tepla je možno osobně nastavit.

Vajíčko pomáhá také pohybovému aparátu. Jedinci s revmatickými problémy si jeho působení nemohou vynachválit.

Přístrojová lymfodrenáž Využívá tlakové vlny, které se vytváří postupně a plynule nafukováním komor pneumatického přístroje. Zvyšuje účinek manuální lymfodrenáže.

Používáme v kombinaci se skořicovým termozábalem, který napomáhá odbouráváním celulitidy a vyhlazení kůže. Aplikace je možná i bez skořicového zábalu.

Ceník – terapie se skořicovým zábalem:

1 terapie – 380 Kč
12 terapií – 3800 Kč

Ceník terapie bez skořicového zábalu:

1 terapie – 320 Kč
12 terapií – 3200 Kč

Ruční lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž) Provádí se vkombinaci spředchozí terapií Bailine. Odborně vyškolená terapeutka stimuluje tělesná řečiště lymfy, která se postará o odvodnění a pročištění organizmu.

Vedle účinku na lymfatický systém nelze pominout účinky této hmatové techniky na nervový systém, příčně pruhované svalstvo či zlepšení imunologické obrany organismu.

Podle potřeby může být masáž hodinová, doporučená délka je hodinu a půl.

Lymfodrenáž není vhodná pro otoky způsobené např. onemocněním srdce, jater a ledvin. Dále se nesmí provádět u nádorových onemocnění a virových infekcí.

Lymfomasáž zadrženou mízu uvolní a spolu sní vyplaví ztěla jedy a nečistoty.

Ceník:

Šíjezepředu – 200 Kč/25 minut
Šíje zepředu, zezadu, obličej – 250 Kč/25 minut
Šíje zepředu, zezadu, záda – 300 Kč/30 minut
Šíje zepředu, horní končetiny – 300 Kč/45 minut
Šíje zepředu, dolní končetiny – 400 Kč/45 minut
Šíje zepředu, břicho, dolní končetiny, zadeček – 500 Kč/60 minut

Celé tělo – 800 Kč/90 minut

Succubus vyzkoušela kBailine ultrazvukovou masáž, vakupres („baňky“) a ruční lymfomasáž. Podle reakce organizmu jí terapeutka Jana Ševčíková doporučila kombinaci Bailine sruční lymfomasáží.

Ruční lymfatická masážRuční lymfomasáže provádí v salonu 1. Pretty Woman Figure právě tato – i přes svůj mladý věk – velmi zkušená bývalá zdravotní sestra.

„Už během aplikace první terapie zjistila, že trpím vrozeným lymfedémem (mízní otok). Ten se projevuje častým natékáním končetin, ale i dalších částí těla, například obličeje. Je to způsobeno ucpáváním lymfatického řečiště, ve kterém pak dochází k zadržování lymfy (mízy),“ popisuje své zdravotní obtíže, které zřejmě zvětší části stojí za její nadváhou, čtenářka succubus.

Vtomto případě je lymfatická masáž, která mízní řečiště uvolní, velkým pomocníkem.

Zda šlo o správnou volbu kombinace terapií, a jak naše čtenářka dopadla, ukáže výsledné přeměření po ukončení kurzu – vprůběhu 10–14 dnů.

Další informace najdete na: www.1prettywomanfigure.cz/

Čtěte také: Hubněte „přes počítač“

Čtenářka „succubus“ chce zhubnout!
Jak Bailine zformuje postavu naší čtenářky?

Čtenářka na Bailine: Tři kila jsou dole!